Menu
Sepetiniz

150 TL ve üstü perakende siparişlerde kargo bedava!

Yeşim Taşı

Yeşim Taşı

Yeşim Taşı Özellikleri

Yeşim Taşı, geçmişten günümüze birçok kültürde sevilen ve kullanılan doğal taşlardandır. Genel olarak insanlara şans ve mutluluk getirdiğine inanılmıştır.

  • Aşırıya kaçan duyguları dengelediği, ruhsal gerginlikleri azalttığı, kişiyi rahatlattığı, stresi azalttığı düşünülmektedir.
  • Göz ve kalp sağlığına iyi geldiği, yüksek tansiyonu dengelediği, böbrek ve mesanenin fonksiyonel çalışmasında etkili olduğuna inanılır.
  • Bilgelik, adalet, cömertlik gibi değerleri simgeler.   

Yapısındaki Mineraller: Kalsiyum, Magnezyum, Silisyum, Demir, Oksijen 

Uyumlu olduğu çakralar: 1. Kök Çakrası, 4. Kalp Çakrası, Güneş sinir ağı (mide) 

Uyumlu Olduğu Burçlar: Boğa, İkizler, Balık, Yengeç, Koç  

Yeşim Taşı ve Yeşim Taşı Roller hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.


Delikli Yeşim Taşı Kolye Ucu
Zincir Hediyeli
Ortalama 2.5 - 3 CM uzunluğundaki yeşim taşı yuvarlak kesim kolye ucu perakende alımlarda zincir takılarak kolye şeklinde gönderilecektir...
24,00TL
Takı tasarımı ve dekoratif amaçlarda kullanabilceğiniz delikli yeşim taşı ortalama 44X28 MM ölçülerindedir.Fiyat 1 adet fiyatıdır.  Yeşim Taşı Özellikleri  Yeşim Taşı mutluluk taşı olarak bilinir. Aşırıya kaçan duyguları dengelediği, ruhsal gerginlikleri azalttığı, kişiyi r..
12,00TL
Takı tasarımı, dekoratif ve yüz masajı kullanıma uygun delikli yeşim taşı ortalama 40X30 MM ölçülerindedir. Fiyat 1 adet fiyatıdır.   Yeşim Taşı Özellikleri  Yeşim Taşı mutluluk taşı olarak bilinir. Aşırıya kaçan duyguları dengelediği, ruhsal gerginlikleri azalttığı, k..
12,00TL
8X12 MM Arpa faset kesim yeşim dizi 40 CM uzunluğunda olup dizi de yaklaşık 33 adet taş bulunmaktadır...
54,00TL
14X10 MM yeşim taşı dizi 40 CM uzunluğunda olup dizi de yaklaşık 40 adet taş bulunmaktadır...
44,00TL
30X20 MM Oval kesim yeşim taşı dizi 40 CM uzunluğunda olup dizi de yaklaşık 13 adet taş bulunmaktadır.  Yeşim Taşı Özellikleri  Yeşim Taşı mutluluk taşı olarak bilinir. Aşırıya kaçan duyguları dengelediği, ruhsal gerginlikleri azalttığı, kişiyi rahatlattığı, stresi..
104,00TL
14X10 MM yeşim taşı dizi 40 CM uzunluğunda olup dizi de yaklaşık 28 adet taş bulunmaktadır. Yeşim Taşı Özellikleri  Yeşim Taşı mutluluk taşı olarak bilinir. Aşırıya kaçan duyguları dengelediği, ruhsal gerginlikleri azalttığı, kişiyi rahatlattığı, stresi azalttığı düşünülmekt..
44,00TL
Tek tarafı delikli yeşim taşı tımbıl taş. Boyutları ortalama 5 MM - 20 MM arasında değişmektedir. Ürünün delikli tarafına aparat takarak kolye ve takı yapımında kullanabilirsiniz. Boyutun kafanızda canlanması için 1 TL ile birlikte çekilmiştir...
4,00TL
30X7 MM yuvarlak kesim yeşim taşı dizi 40 CM uzunluğunda olup dizi de yaklaşık 13 adet taş bulunmaktadır. Yeşim Taşı Özellikleri  Yeşim Taşı mutluluk taşı olarak bilinir. Aşırıya kaçan duyguları dengelediği, ruhsal gerginlikleri azalttığı, kişiyi rahatlattığı, stresi azalttı..
54,00TL
30X7 MM kare yeşim taşı dizi ortalama 40 CM uzunluğunda olup dizi de yaklaşık 13 adet taş bulunmaktadır. Yeşim Taşı Özellikleri  Yeşim Taşı mutluluk taşı olarak bilinir. Aşırıya kaçan duyguları dengelediği, ruhsal gerginlikleri azalttığı, kişiyi rahatlattığı, stresi azalttığ..
104,00TL
19X24 MM yeşim taşı dizi ortalama 40 CM uzunluğundadır.  Yeşim Taşı Özellikleri  Yeşim Taşı mutluluk taşı olarak bilinir. Aşırıya kaçan duyguları dengelediği, ruhsal gerginlikleri azalttığı, kişiyi rahatlattığı, stresi azalttığı düşünülmektedir. Göz ve kalp sağlığına iy..
64,00TL
Tek sepette iki tane doğal taş birden tek fiyata! Yeşim taşı roller ve Gua Sha yeşim taşı. Özel kutusunda gönderilecektir. Ölçüler : Roller Uzunluk 15 CM Gua Sha Taşı Ölçü : 7X4.5 CM ​ Yüz masaj aletlerinde en çok kullanılan taşlardan biri yeşim taşıdır. Yeşim taşı mutluluk ta..
74,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)