Menu
Sepetiniz

150 TL ve üstü perakende siparişlerde kargo bedava!

Ham Kütle Doğal Taşlar

Değerli ve yarı değerli taşlar doğadan alındığı şekliyle işlenmemiş, kütle taş veya ham taş olarak adlandırılır. Bir çok taş meraklısı bu mineral ve doğal halde bulunan kayaçlarla ilgilenir. Hobi amaçlı kütle taş toplamak ülkemizde sevilir. Aynı zamanda doğal ve ışıltılı görünümleriyle bu kristaller dekoratif amaçlarla da kullanılır. Ametistin mor tonları ofis ve evlere renk katar. Ay taşının ışık altındaki mavi tonları görsel bir güzellik yaşatır. Bu kütle doğal taşların diğer kullanım alanı ise enerjidir. Olumlu enerji yaydıklarına inanıldığı için insanlar doğal taşları yaşadıkları yerlerde bulundurur. Ve yine bu kütle doğal taşları şifa amacıyla satın alan insanlarda çoktur. Özellikle sitrin taşı bereket taşı olarak bilinir ve insanlar işyerlerinde bulundurmak ister. Sitemizde kütle doğal taşlar gerçek doğal taştır. İşlenmemiş ham doğal taş kategorimizden güvenle doğal taş satın alabilirsiniz.

Doğal taşlar nasıl kullanılır ve nasıl temizlenir?

Doğal Taşı kullanmadan önce onu kötü enerjiden arındırmak gerekebilir, bu yüzden doğal taşlarınızı ılık bir suyun içerisinde, bir miktar deniz tuzu ekleyerek bekletin. Daha sonra taşınızı normal suda yıkayın. Bu, bir çok taş çeşidi için etkili bir yöntemdir. Ardından taşınızı ay ışığında  24 saat bekletirseniz, taşınız, ayın sakin ve temizleyici enerjisini absorbe etmiş olur. Bu yüzden, arındırma işlemi sonrası taşınızı elinizde ovarak ya da bir mumun yakınına koyarak ısınmasını sağlayın.

Bu sırada, doğal taşınıza odaklanın ve kendi titreşimlerinizin onunkiyle etkileşime girdiğini fark edin. Taşınızın gücüne ne zaman ihtiyaç duyarsanız, bu meditatif düşünceye odaklanın.

Doğal taşlarınızın gücünü hissetmek için, onları odanızda, çantanızda ya da cüzdanınızda bulundurabilir; kolye ya da yüzük olarak da kullanabilirsiniz.

Ortalama 6X5 CM boyutlarda ham tamamen doğal A kalite mor tonlarıyla ametist taşı. Taşın ağırlığı yaklaşık 373 gramdır.Ametist Taşının Ruhsal Faydaları:Bulunduğu çevredeki olumsuz enerjiyi temizler, olumlu enerjiye dönüştürür.  Sadece odanın herhangi bir yerinde durması bi..
149,00TL
Ortalama 6.5X5.5 CM boyutlarda ham tamamen doğal A kalite mor tonlarıyla ametist taşı. Taşın ağırlığı yaklaşık 289 gramdır.Ametist Taşının Ruhsal Faydaları:Bulunduğu çevredeki olumsuz enerjiyi temizler, olumlu enerjiye dönüştürür.  Sadece odanın herhangi bir yerinde durmas..
149,00TL
Ortalama 7.5X5.5 CM boyutlarda ham tamamen doğal A kalite mor tonlarıyla ametist taşı. Taşın ağırlığı yaklaşık 342 gramdır.Ametist Taşının Ruhsal Faydaları:Bulunduğu çevredeki olumsuz enerjiyi temizler, olumlu enerjiye dönüştürür.  Sadece odanın herhangi bir yerinde durmas..
149,00TL
Ortalama 9.5X4.5 CM boyutlarda ham tamamen doğal A kalite mor tonlarıyla ametist taşı. Taşın ağırlığı yaklaşık 356 gramdır.Ametist Taşının Ruhsal Faydaları:Bulunduğu çevredeki olumsuz enerjiyi temizler, olumlu enerjiye dönüştürür.  Sadece odanın herhangi bir yerinde durmas..
149,00TL
Ortalama 7X5 CM boyutlarda ham tamamen doğal A kalite mor tonlarıyla ametist taşı. Taşın ağırlığı yaklaşık 293 gramdır.Ametist Taşının Ruhsal Faydaları:Bulunduğu çevredeki olumsuz enerjiyi temizler, olumlu enerjiye dönüştürür.  Sadece odanın herhangi bir yerinde durması bi..
149,00TL
Ortalama 10X5 CM boyutlarda ham tamamen doğal A kalite mor tonlarıyla ametist taşı. Taşın ağırlığı yaklaşık 263 gramdır.Ametist Taşının Ruhsal Faydaları:Bulunduğu çevredeki olumsuz enerjiyi temizler, olumlu enerjiye dönüştürür.  Sadece odanın herhangi bir yerinde durması b..
149,00TL
4 adet ortalama 1,5 - 2 CM arası tamburlanmış tamamen doğal siyah turmalin taşı. Fiyat 4 adet turmalin taşı fiyatıdır. Turmalin Taşı Özellikleri ve Faydaları:1.      Uyum taşı olarak bilinen turmalin duygusal ve hormonâl denge ve uyumu sağlamaya yardımcı olmaktad..
19,00TL
Yaklaşık 2 - 2,4 CM arası yarı çapı değişen boyutlarıyla doğal ametist taşı küçük küre. Fiyat 1 Adet fiyatıdır...
29,00TL
Ortalama yarı çapı 5 CM boyutlarında doğal apatit taşı doğal taş küre. Apatit Taşı FaydalarıFlorin, klorin ve hidroksil gruplarını içeriğinde barındırmaktadır. Apatit taşının diş minesini oluşturan elementleri içermesi sebebi ile diş problemleri konusunda etkili olduğu bilinmekted..
89,00TL
Ortalama yarı çapı 1 - 2 CM boyutlarında doğal aragonit taşı. Görseldeki taşlardan 2 tanesi rast gele seçilip gönderilecektir.  Fiyat 2 adet doğal taş küçük parça fiyatıdır.Aragonit Taşı Nedir ? Faydaları ?Aragonit, Genellikle İspanya, Meksika, Avusturya, Bri..
15,00TL
Ortalama yarı çapı 2.5 - 3 CM boyutlarında ametist taşı doğal taş küre. Görseldeki taşlardan biri rast gele seçilip gönderilecektir.  Fiyat 1 adet doğal taş küre fiyatıdır...
29,00TL
Ortalama yarı çapı 2.5 - 3 CM boyutlarında ametist taşı. Görseldeki taşlardan 2 tanesi rast gele seçilip gönderilecektir.  Fiyat 2 adet doğal taş parça fiyatıdır...
15,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 176 (15 Sayfa)