Menu
Sepetiniz

Toptan fiyatına doğal taş takılar kolyeucum'da. ByKolyeucum

Ham Doğal Taşlar

Değerli ve yarı değerli taşlar doğadan alındığı şekliyle işlenmemiş, kütle taş veya ham taş olarak adlandırılır. Bir çok taş meraklısı bu mineral ve doğal halde bulunan kayaçlarla ilgilenir. Hobi amaçlı kütle taş toplamak ülkemizde sevilir. Aynı zamanda doğal ve ışıltılı görünümleriyle bu kristaller dekoratif amaçlarla da kullanılır. Ametistin mor tonları ofis ve evlere renk katar. Ay taşının ışık altındaki mavi tonları görsel bir güzellik yaşatır. Bu kütle doğal taşların diğer kullanım alanı ise enerjidir. Olumlu enerji yaydıklarına inanıldığı için insanlar doğal taşları yaşadıkları yerlerde bulundurur. Ve yine bu kütle doğal taşları şifa amacıyla satın alan insanlarda çoktur. Özellikle sitrin taşı bereket taşı olarak bilinir ve insanlar işyerlerinde bulundurmak ister. Sitemizde kütle doğal taşlar gerçek doğal taştır. İşlenmemiş ham doğal taş kategorimizden güvenle doğal taş satın alabilirsiniz.

Doğal taşlar nasıl kullanılır ve nasıl temizlenir?

Doğal Taşı kullanmadan önce onu kötü enerjiden arındırmak gerekebilir, bu yüzden doğal taşlarınızı ılık bir suyun içerisinde, bir miktar deniz tuzu ekleyerek bekletin. Daha sonra taşınızı normal suda yıkayın. Bu, bir çok taş çeşidi için etkili bir yöntemdir. Ardından taşınızı ay ışığında  24 saat bekletirseniz, taşınız, ayın sakin ve temizleyici enerjisini absorbe etmiş olur. Bu yüzden, arındırma işlemi sonrası taşınızı elinizde ovarak ya da bir mumun yakınına koyarak ısınmasını sağlayın.

Bu sırada, doğal taşınıza odaklanın ve kendi titreşimlerinizin onunkiyle etkileşime girdiğini fark edin. Taşınızın gücüne ne zaman ihtiyaç duyarsanız, bu meditatif düşünceye odaklanın.

Doğal taşlarınızın gücünü hissetmek için, onları odanızda, çantanızda ya da cüzdanınızda bulundurabilir; kolye ya da yüzük olarak da kullanabilirsiniz.

Ham Doğal Taş KG Fiyatları

Sitemizdeki ham doğal taşlar kategorisindeki taşlar genelde ağırlık üzerinden fiyatlanır. Doğal taşlar dünyanın bir çok yöresinden çıktığı kaynağından alınıp ham haliyle veya işlenerek doğal taş severlere sunulur. Bu süreçte fiyatlama çoğunlukla KG fiyatı üzerinden yapılır fakat müşterinin bütçesine uygun olması açısından adetlere bölünür. Böylece taş severler ihtiyacından fazlasını satın almak zorunda kalmaz. Ametist taşı, akik taşı, kuvars taşları sitemizde hem küçük şekilsiz olarak hem de kütle halinde bulunmaktadır. Özellikle kilogram üzerinden taş almak isteyenler için fiyatlar 100 TL'den 1000 TL'ye kadar değişir. Elbette bu A kalite değerli taş fiyatlarıdır. AAA kalite, şeffaf ve nadir bulunan tam değerli ve bazı yarı değerli taşlar fiyatının yüksekliği nedeniyle gram üzerinden fiyatlanır. Elmas, zümrüt, safir gibi taşlar ise karat üzerinden fiyatlanmaktadır. Doğal taşları adet veya parça halinde değil KG olarak satın almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

  • Küçük Şekilsiz Akik Taşı fiyatı : 160 TL
  • A Kalite Ametist Kütle Fiyatı : 300 TL
  • Şekilsiz Aventurin Taş KG Fiyatı : 180 TL
  • Şeffaf Kristal Kuvars Taşı KG Fiyatı : 600 TL
  • A Kalite Tamburlanmış Malakit Taşı KG Fiyatı : 2000 TL
  • Bizmut Taşı KG Fiyatı : 2500 TL
  • Jasper Taşı Minik Parça Taş KG Fiyatı : 180 TL
  • Amazonit Taşı Kütle Taş Fiyatı 280 TL 
  • Diğer doğal taş kg fiyatları için iletişim kurabilirsiniz. 

Fiyatlar bu içeriğin yayınlandığı tarihteki stok ve piyasaya göre oluşturulmuştur. Bu fiyatlar dönemsel değişebilmektedir.

İşlenmemiş Doğal Ham Ametist Taşı ( 5 CM) İşlenmemiş Doğal Ham Ametist Taşı ( 5 CM)
Toptan Fiyatına Yeni -30 %
Ortalama 5X3 CM boyutlarda işlenmemiş doğal ham canlı renk mor ametist taşı. Ürün piyasadaki sıkma taşlardan olmayıp tamamen doğaldır. Fiyat 1 Adet taş fiyatıdır. Fiyatlama ağırlık üzerindendir. Her taş benzersiz olduğu için görselden küçük ton ve şekil farklılıkları olabili..
55,00TL 79,00TL
Vergiler Hariç:46,61TL
İşlenmemiş Doğal Ham Ametist Taşı ( 5 CM) İşlenmemiş Doğal Ham Ametist Taşı ( 5 CM)
Toptan Fiyatına Yeni -28 %
Ortalama 5X2 CM boyutlarda işlenmemiş doğal ham canlı renk mor ametist taşı. Ürün piyasadaki sıkma taşlardan olmayıp tamamen doğaldır. Fiyat 1 Adet taş fiyatıdır. Her taş benzersiz olduğu için görselden küçük ton ve şekil farklılıkları olabilir. Taşın ağırlığı ortalama ..
64,00TL 89,00TL
Vergiler Hariç:54,24TL
İşlenmemiş Doğal Ham Ametist Taşı ( 6-7 CM) İşlenmemiş Doğal Ham Ametist Taşı ( 6-7 CM)
Toptan Fiyatına Yeni -31 %
Ortalama 6-7 CM arası boyutlarda işlenmemiş ham küçük mor ametist taşı. Ürün piyasadaki sıkma taşlardan olmayıp tamamen doğaldır. Fiyat 1 Adet taş fiyatıdır. Her taş benzersiz olduğu için görselden küçük ton ve şekil farklılıkları olabilir. Taşın ağırlığı ortalama ..
41,00TL 59,00TL
Vergiler Hariç:34,75TL
İşlenmemiş Doğal Ham Ametist Taşı ( 5 CM) İşlenmemiş Doğal Ham Ametist Taşı ( 5 CM)
Toptan Fiyatına Yeni -29 %
Ortalama 4.5-5 CM arası boyutlarda işlenmemiş ham küçük canlı renk mor ametist taşı. Ürün piyasadaki sıkma taşlardan olmayıp tamamen doğaldır. Fiyat 1 Adet taş fiyatıdır. Her taş benzersiz olduğu için görselden küçük ton ve şekil farklılıkları olabilir. Taşın ağırlığı o..
98,00TL 139,00TL
Vergiler Hariç:83,05TL
İşlenmemiş Doğal Ham Ametist Taşı ( 3-4 CM)
Toptan Fiyatına Yeni -24 %
Ortalama 3-4 CM arası boyutlarda işlenmemiş ham küçük mor ametist taşı. Ürün piyasadaki sıkma taşlardan olmayıp tamamen doğaldır. Fiyat 1 Adet taş fiyatıdır. Her taş benzersiz olduğu için görselden küçük ton ve şekil farklılıkları olabilir. Taşın ağırlığı ortalama 30 Gr..
13,00TL 17,00TL
Vergiler Hariç:11,02TL
Cüzdan Boy İşlenmemiş Ham Doğal Sitrin Taşı ( Bolluk ve Bereket Taşı ) - KLCKT0088 Cüzdan Boy İşlenmemiş Ham Doğal Sitrin Taşı ( Bolluk ve Bereket Taşı ) - KLCKT0088
Toptan Fiyatına Yeni -47 %
Ortalama 2-3 CM cüzdan ve çantada taşınabilecek işlenmemiş ham tamamen doğal sitrin taşı. Fiyat 1 adet taş fiyatıdır. Sitrin taşı, rengi sarıdan açık kahveye doğru giden genellikle bal sarısı tonlarında bulunan, nadiren saydam, genellikle yarı saydam yada opak olarak bulunabilen bir kuva..
10,00TL 19,00TL
Vergiler Hariç:8,47TL
İşlenmemiş Doğal Ham Güneş Taşı - KLCKT0087 İşlenmemiş Doğal Ham Güneş Taşı - KLCKT0087
Toptan Fiyatına Yeni -53 %
Ortalama 3-4 CM uzunluğa sahip tamamen doğal işlenmemiş ham yarı değerli taşlardan olan güneş taşı. Fiyat 1 adet taş fiyatıdır...
28,00TL 59,00TL
Vergiler Hariç:23,73TL
İşlenmemiş Doğal Ham Kalsit Taşı ( 5 CM )
Toptan Fiyatına -17 %
Ortalama 5 CM arası boyutlarda işlenmemiş ham kalsit taşı...
24,00TL 29,00TL
Vergiler Hariç:20,34TL
Doğal Kuvars Taşı
Toptan Fiyatına -19 %
Ortalama 4X2 MM boyutunda tamburlanmış kuvars taşı. Ürün piyasadaki sıkma taşlardan olmayıp tamamen doğaldır...
13,00TL 16,00TL
Vergiler Hariç:11,02TL
İşlenmemiş Doğal Ham Kalsit Taşı ( 4X3 CM ) İşlenmemiş Doğal Ham Kalsit Taşı ( 4X3 CM )
Toptan Fiyatına -17 %
Ortalama 4X3 CM arası boyutlarda işlenmemiş ham kalsit taşı. Ürün piyasadaki sıkma taşlardan olmayıp tamamen doğaldır...
24,00TL 29,00TL
Vergiler Hariç:20,34TL
İşlenmemiş Doğal Ham Ametist Taşı ( 3-4 CM)
Toptan Fiyatına -17 %
Ortalama 3-4 CM arası boyutlarda küçük işlenmemiş ham küçük mor ametist taşı. Ürün piyasadaki sıkma taşlardan olmayıp tamamen doğaldır. Fiyat 1 adet taş fiyatıdır...
10,00TL 12,00TL
Vergiler Hariç:8,47TL
Doğal Pembe Kuvars Taşı Doğal Taş Küre
Toptan Fiyatına -31 %
Ortalama 3 CM yarı çapı olan pembe kuvars taşı doğal taş küre yaklaşık 33 Gram ağırlığa sahiptir. Ürün piyasadaki sıkma taşlardan olmayıp tamamen doğaldır...
24,00TL 35,00TL
Vergiler Hariç:20,34TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 101 (9 Sayfa)