Menu
Sepetiniz

150 TL üstü alımlarınızda kargo hediyemiz.

Ham Kütle Doğal Taşlar

Değerli ve yarı değerli taşlar doğadan alındığı şekliyle işlenmemiş, kütle taş veya ham taş olarak adlandırılır. Bir çok taş meraklısı bu mineral ve doğal halde bulunan kayaçlarla ilgilenir. Hobi amaçlı kütle taş toplamak ülkemizde sevilir. Aynı zamanda doğal ve ışıltılı görünümleriyle bu kristaller dekoratif amaçlarla da kullanılır. Ametistin mor tonları ofis ve evlere renk katar. Ay taşının ışık altındaki mavi tonları görsel bir güzellik yaşatır. Bu kütle doğal taşların diğer kullanım alanı ise enerjidir. Olumlu enerji yaydıklarına inanıldığı için insanlar doğal taşları yaşadıkları yerlerde bulundurur. Ve yine bu kütle doğal taşları şifa amacıyla satın alan insanlarda çoktur. Özellikle sitrin taşı bereket taşı olarak bilinir ve insanlar işyerlerinde bulundurmak ister. Sitemizde kütle doğal taşlar gerçek doğal taştır. İşlenmemiş ham doğal taş kategorimizden güvenle doğal taş satın alabilirsiniz.

Doğal taşlar nasıl kullanılır ve nasıl temizlenir?

Doğal Taşı kullanmadan önce onu kötü enerjiden arındırmak gerekebilir, bu yüzden doğal taşlarınızı ılık bir suyun içerisinde, bir miktar deniz tuzu ekleyerek bekletin. Daha sonra taşınızı normal suda yıkayın. Bu, bir çok taş çeşidi için etkili bir yöntemdir. Ardından taşınızı ay ışığında  24 saat bekletirseniz, taşınız, ayın sakin ve temizleyici enerjisini absorbe etmiş olur. Bu yüzden, arındırma işlemi sonrası taşınızı elinizde ovarak ya da bir mumun yakınına koyarak ısınmasını sağlayın.

Bu sırada, doğal taşınıza odaklanın ve kendi titreşimlerinizin onunkiyle etkileşime girdiğini fark edin. Taşınızın gücüne ne zaman ihtiyaç duyarsanız, bu meditatif düşünceye odaklanın.

Doğal taşlarınızın gücünü hissetmek için, onları odanızda, çantanızda ya da cüzdanınızda bulundurabilir; kolye ya da yüzük olarak da kullanabilirsiniz.

Ham Doğal Taş KG Fiyatları

Sitemizdeki ham doğal taşlar kategorisindeki taşlar genelde ağırlık üzerinden fiyatlanır. Doğal taşlar dünyanın bir çok yöresinden çıktığı kaynağından alınıp ham haliyle veya işlenerek doğal taş severlere sunulur. Bu süreçte fiyatlama çoğunlukla KG fiyatı üzerinden yapılır fakat müşterinin bütçesine uygun olması açısından adetlere bölünür. Böylece taş severler ihtiyacından fazlasını satın almak zorunda kalmaz. Ametist taşı, akik taşı, kuvars taşları sitemizde hem küçük şekilsiz olarak hem de kütle halinde bulunmaktadır. Özellikle kilogram üzerinden taş almak isteyenler için fiyatlar 100 TL'den 1000 TL'ye kadar değişir. Elbette bu A kalite değerli taş fiyatlarıdır. AAA kalite, şeffaf ve nadir bulunan tam değerli ve bazı yarı değerli taşlar fiyatının yüksekliği nedeniyle gram üzerinden fiyatlanır. Elmas, zümrüt, safir gibi taşlar ise karat üzerinden fiyatlanmaktadır. Doğal taşları adet veya parça halinde değil KG olarak satın almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

  • Küçük Şekilsiz Akik Taşı fiyatı : 160 TL
  • A Kalite Ametist Kütle Fiyatı : 300 TL
  • Şekilsiz Aventurin Taş KG Fiyatı : 180 TL
  • Şeffaf Kristal Kuvars Taşı KG Fiyatı : 600 TL
  • A Kalite Tamburlanmış Malakit Taşı KG Fiyatı : 2000 TL
  • Bizmut Taşı KG Fiyatı : 2500 TL
  • Jasper Taşı Minik Parça Taş KG Fiyatı : 180 TL
  • Amazonit Taşı Kütle Taş Fiyatı 280 TL 
  • Diğer doğal taş kg fiyatları için iletişim kurabilirsiniz. 

Fiyatlar bu içeriğin yayınlandığı tarihteki stok ve piyasaya göre oluşturulmuştur. Bu fiyatlar dönemsel değişebilmektedir.

Ham tamamen doğal kyanit taşı. Kyanit Taşı Ölçü : 6X3 CM  ..
29,00TL
Ham tamamen doğal kyanit taşı.Kyanit Taşı Ölçü : 13X9 CM..
49,00TL
Ortalama 5X5CM uzunluğunda küp kesim selenit taşı. Yaklaşık Uzunluk  5  CM Yaklaşık En : 5 CM Yaklaşık Ağırlık : 310 GR..
79,00TL
Tamamen doğal ham kristal kuvars taşı mineral. Ortalama 2.5-4 CM uzunluğundadır. Ortalama taş kalınlığı 0.6-1 CM arasıdır. Fiyat 3 adet fiyatıdır.  ..
15,00TL 18,00TL
Tamamen doğal havlit doğal taş piramit. Ürünün doğal taş olduğu için stok durumuna göre size gelecek olan görseldeki herhangi bir taş olabilir. Fiyat 1 doğal taş fiyatıdır.   Ölçüler Yaklaşık Uzunluk  10  CM Yaklaşık En : 3 CM Yaklaşık Ağırlık : 100 GR..
99,00TL 129,00TL
Tamamen Doğal florit doğal taş piramit. Ürünün doğal taş olduğu için stok durumuna göre size gelecek olan görseldeki herhangi bir taş olabilir. Fiyat 1 doğal taş fiyatıdır.   Ölçüler Yaklaşık Uzunluk  7  CM Yaklaşık En : 2 CM Yaklaşık Ağırlık : 60 GR..
79,00TL
İşlenmemiş ham doğal ametist taşı. Ortalama taş ölçüsü 10X8 CM'dir. Fiyat 1 adet taş fiyatıdır. Taşın ortalama ağırlığı 558 gram civarıdır. Ürünün menşei Brezilya'dır. Ametist Taşı Özellikleri Doğal bir sakinleştirici olan huzurun taşı Ametist . - Stresi alır, öfke kontrolü sağlar..
199,00TL 239,00TL
4X3.5 CM boyutunda septeryan taşı aynı zamanda Ejderha veya Dinazor yumurtası olarak da bilinir. İngilizce de septarian ya da dragon stone olarak aranır. Ölçüler : 4X3.5 CM Ağırlık : 78 GR..
35,00TL 39,00TL
Ham işlenmemiş doğal obsidyen taşı. Fiyat 1 adet fiyatıdır. Taşların boyutları ve şekilleri değişkendir. Taşların boyutları 2 - 4 cm arasındadır..
12,00TL
1.5-2 CM aralığında değişen boyutlarıyla tamburlanmış tamamen doğal kesimli dumanlı kuvars taşı küçük taşlar. Fiyat 2 adet fiyatıdır. Ürün deliksizdir...
12,00TL
Ortalama 3-4 CM şekilsiz kristal kuvars tamburlanmış doğal taşlar. Fiyat 1 adet fiyatıdır...
12,00TL
Ortalama 2.5-3 CM arası boyutlarda olan ham tamburlanmış tamamen doğal zümrüt taşı. Fiyat 1 adet zümrüt taşı fiyatıdır...
14,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 183 (16 Sayfa)