Menu
Sepetiniz

Toptan fiyatına doğal taş takılar kolyeucum'da. ByKolyeucum

Blog RSS Feed

02 Ara kolyeucum.com güvenilir mi?
1 415
Son zamanlarda sitemizin istatistiklerini incelerken en çok yapılan aramalardan birinin "kolyeucum.com güvenilir mi" araması olduğunu farkettik. Bunun düşük fiyatlarımızdan ötürü olduğunu bilsek de biraz da bu durum bizi üzüyor. Ürün açıklamalarında belirttiğimiz gibi düşük kar marjı ve ürün tedariğindeki fiyat avantajı vurgumuza rağmen insanlarda ..
06 Ara Evde Takı Yapmak İstiyorum
0 5102
Evde takı yapmak istiyorum düşünceniz var ev bütçenize katkıda bulunmak istiyorsanız öncellikle bu konuda kararlı olmanız gerekecektir. Takı yapmak bir çok diğer iş gibi fazlaca ince detay istiyor. Aynı zamanda kendini yenilemeyi gerektiriyor. Yeni modelleri takip etmek, kullanıcıların ihtiyaç ve zevklerine hitap hakkında bilgi toplamak yapılacak i..
06 Haz Hangi Doğal Taş Bana Uygun?
0 17182
Bilmeyenler için doğal taşlar; doğada ölümsüz olarak bilinen, farklı kimyasallar içeren, insan hayatına olumlu katkıları olduğuna inanılan Türkiye ve dünyada yoğun olarak kullanılan taşlara denilmektedir. Hafızanın arınmasından vücudun yenilenmesine kadar birçok olumlu etki yaratıldığına inanılan, insanın vücudundaki pozitif enerjiyi artırırken neg..
30 May Goşenit Taşı ve Faydaları
0 1380
Magmatik kayaçlar arasına mineralce zengin sıvının sızıp soğuması ile oluşan doğal bir taştır. Aşk ve sadakatin sembolü olarak bilinen goşenit yarı değerli taşlardan olup takı taşı olarak yüksek değere sahip değildir. Beril taşının saydam bir türü olması sebebiyle de lenslerde ve gözlük camlarında kullanılabilmektedir.Ancak goşenit içindeki mineral..
30 May Kova Burcu Taşları Nelerdir?
0 12310
21 Ocak ila 18 Şubat tarihleri arasında dünyaya gelen Kova burçları, değerli taşlar ile olumsuz özelliklerinden arınırken pozitif enerji depolaması yaşar. Doğal taşlar kronik rahatsızlıklara iyi gelirken burcun yapısında bulunan enerjik yaşama da katkı sağlar. Kova burcunun doğal taşlarından en önemlisi ve şans taşı olarak da belirtilen Florit taşı..
30 May Yay Burcu Taşları Nelerdir?
0 10822
23 Kasım ile 21 Aralık tarihinde doğan kişilerin burcu Yay burcu, sadık olmalarının yanında aşırı iyi niyetleri ile dikkat çekmektedir. Coşkusu, yüksek motivasyon gibi pozitif özellikleri ile öne çıkarken dağınık olması, uçuk düşünceleri olumsuz özellikleri olarak arasında sayılır. Bu noktada yay burcu doğal taşları araya girerek kişinin olumsuz öz..
30 May Aslan Burcu Taşları Nelerdir?
0 1688
Aslan burcu 23 temmuz 22 ağustos arası doğan kişilerin burcu olarak kabul edilir. Hayat dolu, dürüst, arkadaş ve tutkulu bir aşık kimliğini ortaya koyan Aslan burcu, doğal taşlar sayesinde sorun yaşadıkları alanlar olan aşırı gururları ya da dikkat çekmek için rol yapmalarını azaltır. Aslan burcu doğal taşları aydınlık ve ferahlık katarken aynı zam..
29 May İkizler Burcu Taşları Nelerdir?
0 2496
21 Mayıs ile 21 Haziran döneminde doğan insanların sahip olduğu İkizler burcu, eşsiz birincil taşları ve diğer burçlar ile uyumu için seçilen ikincil taşları sayesinde pozitif bir ruha kavuşmaktadır. İkizler burcunun temel taşı olarak kabul edilen kaplan gözü sayesinde enerjisi yükselir. İkizler burcu doğal taşları ayrıca şans getirir. İkizler burc..
29 May Boğa Burcu Taşları Nelerdir?
0 3051
Boğa burcu taşları sayesinde Boğa burcu bireyleri şans, kariyer, güç, farkındalık, pozitif enerji dengesine sahip olurken hayatında bulunan olumsuz özelliklerden de arınmasını sağlar. Her bir uğurlu taş, kişiye farklı durumlarda pozitif / negatif özellikler yüklemektedir. Boğa burcu sahipleri sert yapısı, tutarlı olması, güven ihtiyacı, mükemmeliye..
29 May Koç Burcu taşları nelerdir?
0 3915
Lider kimliği, girişimciliği, inanç ve hevesli olurken kaya gibi sert gözüken bir yapıya sahip Koç Burcu, eşi benzeri olmayan doğal taşlara sahiptir. Koç burcu taşları sayesinde olumsuz düşüncelerden, kırılgan yapıdan, negatif olarak gözüken etkenlerden arınmasını sağlar.Koç burcu sertliği, güçlü olmayı ve sağlam motivasyonu sahipken olumsuz özelli..
29 May Yengeç Burcu taşları nelerdir?
0 9612
Yengeç Burcu TaşlarıYengeç burcu taşları, Haziran ile Temmuz arasında doğan Yengeç burcuna has, bünyesine iyi gelecek ve Yengeç burcunu olumsuzluklardan arındıracak taşlardır. Yengeç burcu kişisel özellikler olarak olumlu ve olumsuz yanları bulunmaktadır. Olumsuz yanlarından ayrılmasını kolaylaştıracak bazı taş çeşitleri dünyada yer almaktadır. Yen..
28 May Epidot Taşı ve Faydaları
0 488
Magmatik kayaçlarda bulunan oldukça sert ancak ince yapısı sebebiyle kırılgan olan bir kristaldir. Çoğunlukla yeşil renkte karşımıza çıksa da sarımsı yeşil, kahverengimsi yeşil ve siyah gibi renkleri de vardır. Avusturya, Mısır, Rusya, İsveç, Alaska, Japonya, Bulgaristan, Pakistan gibi ülkelerde çıkarılmaktadır. Epidot Taşı Özellikleri ve Faydaları..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)