Menu
Sepetiniz

150 TL üstü alımlarınızda kargo hediyemiz.

Doğal Taş Bileklikler

Doğada saf halde bulunan ve insanlar tarafından işlenerek çeşitli takılara dönüşen doğal taşlar özellikle yetişkinler için bileklik modelleri olarak piyasada çok tercih ediliyorlar. Sıra dışı kendilerine özgü renkleri, desenleriyle bileklik olarak en çok kullanılan aksesuarlar arasında doğal taş bileklikler geliyor. Sitemizde de bulabileceğiniz sıralı doğal taş dizilerin kullanılarak tasarlandığı doğal taş bileklikler aynı zamanda şifalı olduğuna inanıldığı için de merak ediliyorlar. Başta hematit, akik ametist, lav, obsidyen, larimar, akuamarin, unakit gibi taşların kullanıldığı bileklikler görünüm olarak ara aparatlar kullanılarak zenginleştiriliyor.

Özellikle ametist roleks bileklikler 8 mm küre kesim bileklikler en çok sattığımız bileklikler arasında yer alıyor. Genç kızlar ise daha zarif oldukları için 2 MM ile 6 MM arasındaki küçük taşlı bileklikleri tercih ediyor.

Kadınlar kadar erkeklerinde doğal taş bileklik tercih ettiğini söyleyebiliriz. Daha çok koyu renkleri tercih eden erkekler özellikle akik bileklik modellerini seviyor. Fiyatlarıyla her bütçeye hitap eden doğal taş bileklikleri sitemizden satın alabilirsiniz. Kendinize özel bileklik tasarlamak isterseniz dizi doğal taşlar kategorimizden istediğiniz dizi taşı satın alarak kendi tasarımınız olan bilekliğe sahip olursunuz.

Doğal Taşlı Makrome Bileklikler

Makrome, elle yapılan ve çeşitli düğüm teknikleri ile birbiri arasından geçirilen iplerin meydana getirdikleri düğümleme sanatıdır. Bu sanatın geçmişi de Orta Asya Türk medeniyetine kadar dayanmaktadır. Bu sanatın ise günümüzde yeri bir çok alanda mevcuttur ve gelişmektedir. Makrome sanatı kullanılarak tasarlanan bilekliklerde çok sık tercih edilen bileklik modellerindendir. Bu kategorimizde makrome bileklikler bulabilirsiniz.

6 MM Kahve tonları olan akik taşı bileklik ortalama 20 CM uzunluğunda olup elastik iplidir. Ürün doğal taş olduğundan dolayı hem erkek hem de kadınlar tarafından tercih edilebilir...
19,00TL
Ortalama 10 MM boyutlarında şekilsiz doğal akuamarin taşı doğal taş bileklik elastik ipli olup 20 CM uzunluğundadır...
49,00TL
Akik taşı mavi renklerde küp kesim makrome doğal taş bileklik ortalama 20 CM uzunluğunda olup ayarlanabilirdir...
29,00TL 34,00TL
Akik taşı koyu renklerde küp kesim makrome doğal taş bileklik ortalama 20 CM uzunluğunda olup ayarlanabilirdir...
29,00TL 34,00TL
Akik taşı gri  renklerde küp kesim makrome doğal taş bileklik ortalama 20 CM uzunluğunda olup ayarlanabilirdir...
29,00TL 34,00TL
10 MM A kalite küre kesim ametist taşı doğal taş bileklik elastik ipli olup 20 CM uzunluğundadır.Kuvars grubundan olan ametist taşı etkisi güçlü taşlardan biridir. Morun her tonunu görebileceğiniz ametist taşı kullanan kişideki ve ortamdaki enerjiyi pozitife dönüştürür. Rengini yapısındaki demir ele..
49,00TL
Ortalama 18 CM uzunluğunda faset kesim 12 MM küre ametrin taşı doğal taş bileklik elastik iplidir. Ametrin taşı, diğer isimleri ile Bolivianite ya da Boliviyanit, mor ve sarı rengin ahenkli birleşiminden oluşan bir doğal taştır. Kuvars grubuna ait bir taştır. Yine kuvars grubuna ait olan ametist v..
59,00TL
Doğal akik taşı bileklik 20 cm uzunluğunda olup elastik iplidir. Bileklikteki taşlar ortalama 5-6 MM boyutlarındadır ve şekilsizdir...
29,00TL
8 MM Küre kesim doğal labradorit taşı bileklik ortalama 19 CM uzunluğunda olup elastik iplidir.Labradorit Taşı : Magmatik bir kayaç olan labradorit taşı adını ilk kez çıkarıldığı Kanada’da bulunan Labrador sahilinden almıştır. Hassas ve kolay kırılabilen bu taşa siyah ay taşı da den..
59,00TL
Ortalama 20 CM uzunluğunda A kalite prinayt ( prehnit ) taşı doğal taşlı bileklik. Bileklikteki ip elastiktir...
79,00TL 89,00TL
10 MM Küre kesim A kalite morganit taşı doğal taş bilekliğimiz elastik ipli olup standart uzunluğu ortalama 20 CM'dir...
79,00TL 89,00TL
Ortalama 19-20 CM uzunluğunda A kalite küre kesim 10 MM koyu mor tonları olan ametist doğal taşlı bileklik. Üründeki klips geçirmelidir...
79,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 135 (12 Sayfa)