Menu
Sepetiniz

Toptan fiyatına doğal taş takılar kolyeucum'da. ByKolyeucum

Doğal Taş Bileklikler

Doğada saf halde bulunan ve insanlar tarafından işlenerek çeşitli takılara dönüşen doğal taşlar özellikle yetişkinler için bileklik modelleri olarak piyasada çok tercih ediliyorlar. Sıra dışı kendilerine özgü renkleri, desenleriyle bileklik olarak en çok kullanılan aksesuarlar arasında doğal taş bileklikler geliyor. Sitemizde de bulabileceğiniz sıralı doğal taş dizilerin kullanılarak tasarlandığı doğal taş bileklikler aynı zamanda şifalı olduğuna inanıldığı için de merak ediliyorlar. Başta hematit, akik ametist, lav, obsidyen, larimar, akuamarin, unakit gibi taşların kullanıldığı bileklikler görünüm olarak ara aparatlar kullanılarak zenginleştiriliyor.

Özellikle ametist roleks bileklikler 8 mm küre kesim bileklikler en çok sattığımız bileklikler arasında yer alıyor. Genç kızlar ise daha zarif oldukları için 2 MM ile 6 MM arasındaki küçük taşlı bileklikleri tercih ediyor.

Kadınlar kadar erkeklerinde doğal taş bileklik tercih ettiğini söyleyebiliriz. Daha çok koyu renkleri tercih eden erkekler özellikle akik bileklik modellerini seviyor. Fiyatlarıyla her bütçeye hitap eden doğal taş bileklikleri sitemizden satın alabilirsiniz. Kendinize özel bileklik tasarlamak isterseniz dizi doğal taşlar kategorimizden istediğiniz dizi taşı satın alarak kendi tasarımınız olan bilekliğe sahip olursunuz.

Doğal Taşlı Makrome Bileklikler

Makrome, elle yapılan ve çeşitli düğüm teknikleri ile birbiri arasından geçirilen iplerin meydana getirdikleri düğümleme sanatıdır. Bu sanatın geçmişi de Orta Asya Türk medeniyetine kadar dayanmaktadır. Bu sanatın ise günümüzde yeri bir çok alanda mevcuttur ve gelişmektedir. Makrome sanatı kullanılarak tasarlanan bilekliklerde çok sık tercih edilen bileklik modellerindendir. Bu kategorimizde makrome bileklikler bulabilirsiniz.

6 MM Küre Kesim Mor Çeroit Taşı Doğal Taş Bileklik - KLCBL0095
Toptan Fiyatına Yeni -44 %
Ortalama 20 CM uzunluğunda elastik ipli 6 MM mor renk çeroit taşından tasarlanmış doğal taş bileklik modelini ürün doğal taş olduğundan hem kadınlar hem de erkekler tercih edebilir. Özel günlerinizde sevdiğinize doğal bir hediye için güzel bir seçenektir...
22,00TL 39,00TL
Vergiler Hariç:18,64TL
8 MM Doğal Rudraksha Tohumu Bileklik - KLCBL0092
Toptan Fiyatına Yeni -59 %
Ortalama 20 CM uzunluğunda olan elastik ipli 8 MM rudraksha bileklik. Hindistan, Nepal, Katmandu ve civarında yetişen bir ağacın tohumu. Bu tohum, tanrı Şiva’nın gözyaşlarını sembolize ediyor. Rudraksha, doğadaki olumlu kuvvetlerle ve evrenle daha samimi bir bağlantı kurarak yaşamsal enerjileri iy..
12,00TL 29,00TL
Vergiler Hariç:10,17TL
6 MM Küre Kesim Doğal Ametist Taşı Bileklik - KLCBL0094
Toptan Fiyatına Yeni -44 %
6 MM Küre kesim doğal mor ametist taşı bileklik ortalama 20 CM uzunluğunda olup elastik iplidir. Ürün doğal taş olduğundan hem erkek hem de kadınlar tarafından tercih edilebilir. Özel günlerinizde sevdiklerinize verebileceğiniz güzel bir aksesuar hediye tercihidir...
22,00TL 39,00TL
Vergiler Hariç:18,64TL
6 MM Küre Kesim Doğal Apatit Taşı Bileklik - KLCBL0097
Toptan Fiyatına Yeni -36 %
6 MM Küre kesim doğal mavi apatit taşı bileklik ortalama 20 CM uzunluğunda olup elastik iplidir. Ürün doğal taş olduğundan hem erkek hem de kadınlar tarafından tercih edilebilir. Özel günlerinizde sevdiklerinize verebileceğiniz güzel bir aksesuar hediye tercihidir...
25,00TL 39,00TL
Vergiler Hariç:21,19TL
6 MM Küre Kesim Güneş Taşı Doğal Taş Bileklik - KLCBL0096
Toptan Fiyatına Yeni -43 %
Ortalama 20 CM uzunluğunda elastik ipli 6 MM güneş taşından  tasarlanmış doğal taş bileklik modelini ürün doğal taş olduğundan hem kadınlar hem de erkekler tercih edebilir. Özel günlerinizde sevdiğinize doğal bir hediye için güzel bir aksesuardır...
28,00TL 49,00TL
Vergiler Hariç:23,73TL
10 MM Doğal Rudraksha Tohumu Bileklik - KLCBL0093
Toptan Fiyatına Yeni -48 %
Ortalama 20 CM uzunluğunda olan elastik ipli 10 MM rudraksha bileklik. Hindistan, Nepal, Katmandu ve civarında yetişen bir ağacın tohumu. Bu tohum, tanrı Şiva’nın gözyaşlarını sembolize ediyor. Rudraksha, doğadaki olumlu kuvvetlerle ve evrenle daha samimi bir bağlantı kurarak yaşamsal enerjil..
15,00TL 29,00TL
Vergiler Hariç:12,71TL
8 MM Küre Kesim Kunzit Taşı Doğal Taş Bileklik
Toptan Fiyatına Yeni -30 %
Doğal pembe renk 8 MM küre kesim kunzit taşından tasarlanan kunzit bileklik elastik ipli olup ortalama 20 CM boyutundadır. Doğum günü, sevgililer günü, babalar günü gibi özel günlerinizde sevdiklerinize vereceğiniz güzel bir aksesuardır...
139,00TL 199,00TL
Vergiler Hariç:117,80TL
8 MM Küre Kesim Malahit ( Malakit ) Taşı Doğal Taş Bileklik
Toptan Fiyatına Yeni -29 %
Doğal yeşil renk 8 MM küre kesim malahit ( malakit ) taşından tasarlanan malahit bileklik elastik ipli olup ortalama 20 CM boyutundadır. Ürün doğal taş olduğundan hem erkek hem de kadınlar tercih edebilir. Doğum günü, sevgililer günü, babalar günü gibi özel günlerinizde sevdiklerinize vere..
113,00TL 159,00TL
Vergiler Hariç:95,76TL
8 MM Küre Kesim Florit Taşı Doğal Taş Bileklik
Toptan Fiyatına Yeni -37 %
Doğal yeşil ve mor renk 8 MM küre kesim florit taşından tasarlanan florit bileklik elastik ipli olup ortalama 20 CM boyutundadır. Ürün doğal taş olduğundan hem erkek hem de kadınlar tercih edebilir. Doğum günü, sevgililer günü, babalar günü gibi özel günlerinizde sevdiklerinize vereceğiniz..
37,00TL 59,00TL
Vergiler Hariç:31,36TL
8 MM Küre Kesim Sugulit Taşı Doğal Taş Bileklik
Toptan Fiyatına Yeni -28 %
8 MM Küre kesim doğal mor sugulit taşından tasarlanan sugulit bileklik elastik ipli olup ortalama 20 CM uzunluğa sahiptir. Ürün doğal taş olduğundan hem erkek hem de kadınlar tercih edebilir. Doğum günü, sevgililer günü, babalar günü gibi özel günlerinizde sevdiklerinize vereceğiniz güzel bir a..
64,00TL 89,00TL
Vergiler Hariç:54,24TL
8 MM Küre Kesim Apatit Taşı Doğal Taş Bileklik
Toptan Fiyatına Yeni -38 %
8 MM Küre kesim doğal mavi renk apatit taşından tasarlanan apatit bileklik elastik ipli olup ortalama 20 CM uzunluğa sahiptir. Ürün doğal taş olduğundan hem erkek hem de kadınlar tercih edebilir. Doğum günü, sevgililer günü, babalar günü gibi özel günlerinizde sevdiklerinize vereceğiniz gü..
49,00TL 79,00TL
Vergiler Hariç:41,53TL
8 MM Küre Kesim Ay Taşı Doğal Taş Bileklik
Toptan Fiyatına Yeni -12 %
8 MM Küre kesim doğal ay taşından tasarlanan aytaşı bileklik elastik ipli olup ortalama 20 CM uzunluğa sahiptir. Ürün doğal taş olduğundan hem erkek hem de kadınlar tercih edebilir. Doğum günü, sevgililer günü, babalar günü gibi özel günlerinizde sevdiklerinize vereceğiniz güzel bir aksesuardır..
78,00TL 89,00TL
Vergiler Hariç:66,10TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 151 (13 Sayfa)