Menu
Sepetiniz

Toptan fiyatlarla alım yapma fırsatını kaçırmayın. ByKolyeucum

Toptan Doğal Taş

Takı tasarımı mı yapıyorsunuz? Pazaryerlerinde veya sosyal medya da satış yaptığınız bir hesabınız mı var? Mağaza veya işletme sahibi misiniz? Toptan doğal taş almanız mı gerekiyor? Sitemizde binlerce ürünü en uygun fiyatlarla ister üye olup isterseniz direk üye olmadan satın alabilirsiniz. Takı tasarımı yapan biri olarak satış yaparken karlılık için maliyetin ne denli önemli olduğunu bilenlerden biriyim. Bu fiyat ve çeşit avantajını kullanmaktan çekinmemenizi öneririm. 

WhatsApp : 0850 532 39 12

Email : info@kolyeucum.com

İnstagram : @kolyeucum_dogaltas


ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN.
Toptan kolye, toptan bileklik, toptan yüzük, toptan kolye ucu, kehribar ve diğer doğal taşlar kullanılarak tasarlanmış doğal taş takı çeşitlerini edinebilirsiniz. Madagaskar'dan Brezilya'ya, Urugay'dan Hindistan'a dünyanın bir çok yerinden temin edilen doğal taşları sizin için getiriyoruz. Aynı zamanda ülkemizde çıkan ve doğal taş severler tarafından toplanan doğal taşları da çok uygun fiyatlarla alıp sitemizde ve Eminönü Tahtakale Uzun Çarşı mağazamızda satışa sunuyoruz. Edindiğimiz yarı değerli taşları özenle seçiyor, orjinallik ve doğalllıklarına önem veriyoruz. Son dönemde ülkemizde doğu anadolu bölgesinde iki taş sever tarafından toplanan pirit taşını çok uygun fiyatlara sizlere ulaştırdık ve büyük talep gördü.


Aynı zamanda kabaşon, kolye ucu yapımına uygun delikli ve deliksiz taşları da seçebilir, bu taşları handmade takılarınızda kullanabilirsiniz. Özellikle yaz dönemine uygun takılarda çok farklı renk ve desenleri olan doğal taş boncuk ve süs taşları kullanılmaktadır. Bu çok farklı enerji taşlarıyla bezenmiş kolyeleri tasarlarken uygun fiyat maliyeti önemlidir. Bu nedenle mağazamızda zengin çeşitlerle düşük maliyetlerde takılara hayat verebilme şansına sahip olursunuz. Örneğin en çok tercih edilen tek taraf delikli obsidyen taşı, kristal kuvars taşı, kaplangözü taşı 5 TL gibi çok cuzzi fiyatlarla sergilenmektedir.


Makrome ve örme bileklikler atölyemizde ametist, akik, turmalin gibi taşlarla tasarlanıp 15 TL'den başlayan toptan fiyatlarla sizi bekliyor. Örme taşlı kolyelerimiz 30 TL civarında fiyatlara sahiptir. Mağazamızda ara malzeme, aparat yerine kullanabileceğiniz yapay taşlı ceyt diye bilinen dizi taşlarda farklı renk seçenekleriyle yer almaktadır.