Menu
Sepetiniz

150 TL ve üstü perakende siparişlerde kargo bedava!

Doğal Taş Kolyeler

Tarzınızı yansıtacak, enerjinizi yükseltecek doğal taş kolye modelleri bu kategorimizde. Burcunuza göre de seçebileceğiniz kuvars, akik, mercan, kaplan gözü, ametist, akuamarin, oniks gibi taşlar enerjinizi yükseltirken doğal dengenizi bulmanıza yardımcı oluyor. Bir birinden farklı renk ve tasarımlar kullanılarak tasarlanan doğal taş kolyelerin birçok insan için farklı anlamları vardır. İnci kolyeler, ametist kolyeler, akik kolyeler, oniks kolyeler gibi farklı taşlarla yapılmış kolyeleri tercih edebilirsiniz. İthalatçı firma avantajımızla doğal taş kolye fiyatlarımız piyasadaki benzer ürünlere göre daha uygundur.

Çevrenizde oluşan tüm olumsuz enerjileri, pozitife dönüştürebilmesi ile ünlü olan şifalı olduğuna inanılan doğal taşları sevdiğiniz kişilere hediye ederek; doğal taşlı takıları kullandıkları her an sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Doğum günü, Sevgililer Günü, Anneler Günü ve daha pek çok farklı özel gün için hediye olarak tercih edebileceğiniz doğal taşlı takılar ile özel anlarınızın ölümsüzleşmesini sağlayabilirsiniz.

Siyah tonlarıyla doğal oniks taşı kolye aparatla beraber ortalama 45-48 CM uzunluğa sahiptir. Kolyedeki taşlar sıkma veya yapay olmayıp doğal oniks taşı olup şekilsiz ve ortalama 6-8 MM arasındadır...
49,00TL
Krizopras ( Krizopras ) taşı doğal taş kolye aparat dahil 45-48 cm uzunluğunda olup kolyedeki taşlar ortalama 6-8 MM arasındadır...
59,00TL
Ortalama 50-55 CM uzunluğunda doğal inciden tasarlanmış altın kaplama zincirli inci kolye.İnci Taşı Özellikleriİnci, kabuklu deniz canlılarından inci istiridyesi ve inci midyesinin oluşturduğu bir maddedir. Saf güzelliğin ve zarafetin simgesidir. Oluşum sürecinin zahmetli olması, az bulunması..
19,00TL
Ortalama 45-50 CM uzunluğunda doğal inciden tasarlanmış inci kolye.İnci Taşı Özellikleriİnci, kabuklu deniz canlılarından inci istiridyesi ve inci midyesinin oluşturduğu bir maddedir. Saf güzelliğin ve zarafetin simgesidir. Oluşum sürecinin zahmetli olması, az bulunması ve görüntüsü sebebiyle d..
39,00TL
Uzunluğu yaklaşık 45-50 CM olan doğal pembe kuvars taşı kadın kolyemiz.Pembe Kuvars Taşı, kuvarsın ender bulunan türlerindendir. Rengi uçuk pembeden gül kırmızısına doğru değişir.Pembe Kuvars Taşı Faydalarıİçsel huzur sağlar, kişiye kendini değerli hissettirir.Rengi mutluluk verir, etrafa sevgi..
44,00TL
Yaklaşık 45-50 CM uzunluğunda tamamen doğal ay taşlarıyla tasarlanmış altın kaplama kadın kolye.   ..
49,00TL
Yeşil şeffaf tonlarıyla yosunlu akik taşı doğal taş kolye. Kolye uzunluğu aparat dahil 45-50 CM'dir. Akik Taşı ÖzellikleriDünyevi başarıyı, uğur ve bereketi simgeler.Stres, anksiyete, dikkat dağınıklığı, epilepsi, uykusuzluk, düşük tansiyon, cilt hastalıkları gibi hastalıkların tedavisinde yard..
64,00TL
Yılancık taşı örme kolye. Kolye uzunluğu yaklaşık 80 CM'dir...
74,00TL
Barok inci tatlı su incisi, mercan ve pembe kuvars taşlarından tasarlanan kolye seti. Kolye ucunluğu ortalama 50 CM'dir.İnci Taşı Özellikleriİnci, kabuklu deniz canlılarından inci istiridyesi ve inci midyesinin oluşturduğu bir maddedir. Saf güzelliğin ve zarafetin simgesidir. Oluşum sürecinin z..
204,00TL
6 MM beyaz inciden tasarlanmış kolyemiz yaklaşık 85 CM uzunluğa sahiptir. ..
74,00TL
Süzme ametist taşı doğal taş kolye ortalama aparatıyla beraber 55 CM uzunluğa sahiptir...
94,00TL
Örme pembe kuvars taşı doğal taş kolye. Ortalama kolye uzunluğu 80 CM'dir. İpiyle boyu ayarlanabilir.Pembe Kuvars Taşı, kuvarsın ender bulunan türlerindendir. Rengi uçuk pembeden gül kırmızısına doğru değişir.Pembe Kuvars Taşı Faydalarıİçsel huzur sağlar, kişiye kendini değerli hissettirir.Rengi mut..
74,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 66 (6 Sayfa)