Menu
Sepetiniz

Toptan fiyatlarla alım yapma fırsatını kaçırmayın. ByKolyeucum

Doğal Taş Yüzükler

Bu kategorimizde doğal taşlarla tasarlanmış yüzükleri bulabilirsiniz. Kategori altın kaplama, gümüş, doğal incili yüzükler, ametist, akik, aventurin, ay taşı gibi yarı değerli taşlarla bezenmiş yüzük yeni yüzük modelleriyle sürekli yenilenmektedir. Doğal taş yüzükleri hem erkek hem de kadınlar tercih etmektedir. Doğal taşlı yüzükler özel günlerinizde sevdiklerinize hem şık hem de onları negatif enerjiden uzak tutabilecek bir hediye için çok özel bir seçenektir. Sevdiğiniz insana duygularınızı ifade etmenin bir yolu da onlara pembe turmalin gibi sevgiyi ifade eden taşlardan tasarlanmış takılar hediye etmek olabilir. Ayrıca doğal taş yüzükler asla modası geçmeyen takılardandır ve popülerliğini hiç yitirmemiştir diyebiliriz.  Seçtiğiniz takılar ruhunuzu, benliğinizi ve tarzınızı yansıtır. Bunu en güzel şekilde yansıtabilmeniz için özel olarak tasarladığımız doğal taş yüzükleri sizlere sunmaktayız.

Yapılan arkeolojik çalışmalardan da gördüğümüz üzere İnsanlık tarihi boyunca, hem kadınlar hem erkekler takılara ve süs eşyalarına ilgi duymuştur. Ametist, sedef, inci, akik, kuvars, kehribar, labradorit ve daha birçok doğal taşta takı yapımında kullanılmaktadır. Günümüzde sağlığın öneminin farkına varan insanlar doğal taş takılara daha fazla ilgi göstermeye başlamıştır. Doğal taşlarla tasarlanan yüzüklerin estetik açıdan şık görünümleri yanı sıra doğal taşların şifa kaynağı olması doğal taş takıları farklı kılmaktadır. 

Doğal taşların insanlara fizyolojik ve psikolojik açıdan birçok fayda sağladığı, negatif enerjileri engellediği, bazı hastalıklara şifa olduğu yüzyıllardır bilinmektedir. Farklı doğal taşlardan özenle tasarladığımız yüzükler sayesinde doğal taşları istediğiniz her an yanınızda bulundurabileceksiniz. Ayrıca doğal taşların burçlara göre farklı etkileri olduğu bilinmektedir. Kendi burcunuza göre seçtiğiniz doğal taş yüzüklerimizle hem kişiliğinizi yansıtacak, hem de bu şifalı taşları estetik bir şekilde taşıyabileceksiniz.

Takılar bazen onlara yüklediğimiz anlamlara göre daha değerli olabiliyor. Siz de buna inanıyor ve doğal taşların enerjisine önem veriyorsanız ayrıca sevdiklerinize, özel  ve anlamlı hediyeler vermek istiyorsanız; doğum günü, sevgililer günü, evlilik yıldönümü gibi özel  günler için doğal taş yüzüklerimizi tercih edebilirsiniz.

Küre Kesim Kahve Yıldız Taşlı Bronz Yüzük - KLCYZ0087 Küre Kesim Kahve Yıldız Taşlı Bronz Yüzük - KLCYZ0087
Toptan Fiyatına Yeni -50 %
Küre kesim kahve renk tonuyla yıldız taşı doğal taş kullanılarak tasarlanmış doğal taş bronz yüzük parmağa göre ayarlanabilir. Yüzüğün yaklaşık boyutu 3X2 CM'dir. Yüzükteki ta boyutu ortalama 12 MM'dir. Kararma ve uzun ömürlü kullanım için su ve kimyasal maddelerden uzak tutulmasını tavsiye ederiz. ..
36,00TL 72,00TL
Vergiler Hariç:30,51TL
Küre Kesim Yeşil Akik Taşlı Bronz Yüzük - KLCYZ0086 Küre Kesim Yeşil Akik Taşlı Bronz Yüzük - KLCYZ0086
Toptan Fiyatına Yeni -50 %
Küre kesim yeşil renk tonuyla akik taşı doğal taş kullanılarak tasarlanmış doğal taş bronz yüzük parmağa göre ayarlanabilir. Yüzüğün yaklaşık boyutu 3X2 CM'dir. Yüzükteki ta boyutu ortalama 12 MM'dir. Kararma ve uzun ömürlü kullanım için su ve kimyasal maddelerden uzak tutulmasını tavsiye ederiz. Ür..
36,00TL 72,00TL
Vergiler Hariç:30,51TL
Küre Kesim Lacivert Yıldız Taşlı Bronz Yüzük - KLCYZ0085 Küre Kesim Lacivert Yıldız Taşlı Bronz Yüzük - KLCYZ0085
Toptan Fiyatına Yeni -50 %
Küre kesim lacivert renk tonuyla yıldız taşı doğal taş kullanılarak tasarlanmış doğal taş bronz yüzük parmağa göre ayarlanabilir. Yüzüğün yaklaşık boyutu 3X2 CM'dir. Yüzükteki ta boyutu ortalama 12 MM'dir. Kararma ve uzun ömürlü kullanım için su ve kimyasal maddelerden uzak tutulmasını tavsiye ederi..
36,00TL 72,00TL
Vergiler Hariç:30,51TL
Doğal Kalp Kesim Akik Taşı Yüzük - KLCYZ0084 Doğal Kalp Kesim Akik Taşı Yüzük - KLCYZ0084
Toptan Fiyatına Yeni -33 %
Doğal akik taşı kullanılarak tasarlanmış doğal taş yüzük parmağa göre ayarlanabilir. Yüzüğün yaklaşık boyutu 3X2 CM'dir. Kararma ve uzun ömürlü kullanım için su ve kimyasal maddelerden uzak tutulmasını tavsiye ederiz. Ürün doğal taş olduğundan size gelecek ürünle görsel arasında küçük ton ve şe..
35,00TL 52,00TL
Vergiler Hariç:29,66TL
Akik Taşlı Doğal Taş Yüzük - KLCYZ0083 Akik Taşlı Doğal Taş Yüzük - KLCYZ0083
Toptan Fiyatına Yeni -50 %
Akik taşı doğal taş kullanılarak tasarlanmış doğal taşlı yüzük parmağa göre ayarlanabilir. Yüzüğün yaklaşık boyutu 3X2 CM'dir. Kararma ve uzun ömürlü kullanım için su ve kimyasal maddelerden uzak tutulmasını tavsiye ederiz. Ürün doğal taş olduğundan size gelecek ürünle görsel arasında küçük ton..
35,00TL 70,00TL
Vergiler Hariç:29,66TL
Kristal Kuvars Taşlı Doğal Taş Yüzük - KLCYZ0082 Kristal Kuvars Taşlı Doğal Taş Yüzük - KLCYZ0082
Toptan Fiyatına Yeni -50 %
Kristal kuvars taşı kullanılarak tasarlanmış doğal taş yüzük ayarlanabilirdir. Kararma ve uzun ömürlü kullanım için su ve kimyasal maddelerden uzak tutulmasını tavsiye ederiz. Ürün doğal taş olduğundan size gelecek ürünle görsel arasında küçük ton ve şekil farklılıkları olabilir...
12,00TL 24,00TL
Vergiler Hariç:10,17TL
Rutil Kuvars Taşlı Doğal Taş Yüzük - KLCYZ0081 Rutil Kuvars Taşlı Doğal Taş Yüzük - KLCYZ0081
Toptan Fiyatına Yeni -50 %
Rutil kuvars taşı kullanılarak tasarlanmış doğal taş yüzük ayarlanabilirdir. Kararma ve uzun ömürlü kullanım için su ve kimyasal maddelerden uzak tutulmasını tavsiye ederiz. Ürün doğal taş olduğundan size gelecek ürünle görsel arasında küçük ton ve şekil farklılıkları olabilir...
12,00TL 24,00TL
Vergiler Hariç:10,17TL
Unakit Taşlı Doğal Taş Yüzük - KLCYZ0080 Unakit Taşlı Doğal Taş Yüzük - KLCYZ0080
Toptan Fiyatına Yeni -50 %
Unakit taşı kullanılarak tasarlanmış doğal taş yüzük ayarlanabilirdir. Kararma ve uzun ömürlü kullanım için su ve kimyasal maddelerden uzak tutulmasını tavsiye ederiz. Ürün doğal taş olduğundan size gelecek ürünle görsel arasında küçük ton ve şekil farklılıkları olabilir...
12,00TL 24,00TL
Vergiler Hariç:10,17TL
Doğal Şekilsiz Akik Taşı Bronz Yüzük - KLCYZ0078 Doğal Şekilsiz Akik Taşı Bronz Yüzük - KLCYZ0078
Toptan Fiyatına -50 %
Doğal akik  taşı kullanılarak tasarlanmış doğal taş bronz yüzük parmağa göre ayarlanabilir. Yüzüğün yaklaşık boyutu 3X2 CM'dir. Kararma ve uzun ömürlü kullanım için su ve kimyasal maddelerden uzak tutulmasını tavsiye ederiz. Ürün doğal taş olduğundan size gelecek ürünle görsel arasında küç..
26,00TL 52,00TL
Vergiler Hariç:22,03TL
Doğal İncili Bronz Yüzük - KLCYZ0077 Doğal İncili Bronz Yüzük - KLCYZ0077
Toptan Fiyatına -48 %
Doğal kültür incisi kullanılarak tasarlanmış doğal taş bronz yüzük parmağa göre ayarlanabilir. Yüzüğün yaklaşık boyutu 3X2 CM'dir. Kararma ve uzun ömürlü kullanım için su ve kimyasal maddelerden uzak tutulmasını tavsiye ederiz. Ürün doğal taş olduğundan size gelecek ürünle görsel arasında küçük..
27,00TL 52,00TL
Vergiler Hariç:22,88TL
Doğal Yeşil Prehnit Taşı Bronz Yüzük - KLCYZ0076 Doğal Yeşil Prehnit Taşı Bronz Yüzük - KLCYZ0076
Toptan Fiyatına -50 %
Doğal prehnit ( prinayt ) taşı kullanılarak tasarlanmış doğal taş bronz yüzük parmağa göre ayarlanabilir. Yüzüğün yaklaşık boyutu 3X2 CM'dir. Kararma ve uzun ömürlü kullanım için su ve kimyasal maddelerden uzak tutulmasını tavsiye ederiz. Ürün doğal taş olduğundan size gelecek ürünle görsel ara..
26,00TL 52,00TL
Vergiler Hariç:22,03TL
Ham Ametist Taşlı Çiftli Bronz Doğal Taş Yüzük - KLCYZ0075 Ham Ametist Taşlı Çiftli Bronz Doğal Taş Yüzük - KLCYZ0075
Toptan Fiyatına -51 %
İşlenmemiş ham ametist taşı doğal taş kullanılarak tasarlanmış doğal taş bronz  yüzük parmağa göre ayarlanabilir. Yüzüğün yaklaşık boyutu 3X2 CM'dir. Kararma ve uzun ömürlü kullanım için su ve kimyasal maddelerden uzak tutulmasını tavsiye ederiz. Ürün doğal taş olduğundan size gelecek ürün..
39,00TL 79,00TL
Vergiler Hariç:33,05TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 76 (7 Sayfa)