Menu
Sepetiniz

Toptan fiyatına doğal taş takılar kolyeucum'da. ByKolyeucum

Doğal Taş Yüzükler

Bu kategorimizde doğal taşlarla tasarlanmış yüzükleri bulabilirsiniz. Kategori altın kaplama, gümüş, doğal incili yüzükler, ametist, akik, aventurin, ay taşı gibi yarı değerli taşlarla bezenmiş yüzük yeni yüzük modelleriyle sürekli yenilenmektedir. Doğal taş yüzükleri hem erkek hem de kadınlar tercih etmektedir. Doğal taşlı yüzükler özel günlerinizde sevdiklerinize hem şık hem de onları negatif enerjiden uzak tutabilecek bir hediye için çok özel bir seçenektir. Sevdiğiniz insana duygularınızı ifade etmenin bir yolu da onlara pembe turmalin gibi sevgiyi ifade eden taşlardan tasarlanmış takılar hediye etmek olabilir. Ayrıca doğal taş yüzükler asla modası geçmeyen takılardandır ve popülerliğini hiç yitirmemiştir diyebiliriz.  Seçtiğiniz takılar ruhunuzu, benliğinizi ve tarzınızı yansıtır. Bunu en güzel şekilde yansıtabilmeniz için özel olarak tasarladığımız doğal taş yüzükleri sizlere sunmaktayız.

Yapılan arkeolojik çalışmalardan da gördüğümüz üzere İnsanlık tarihi boyunca, hem kadınlar hem erkekler takılara ve süs eşyalarına ilgi duymuştur. Ametist, sedef, inci, akik, kuvars, kehribar, labradorit ve daha birçok doğal taşta takı yapımında kullanılmaktadır. Günümüzde sağlığın öneminin farkına varan insanlar doğal taş takılara daha fazla ilgi göstermeye başlamıştır. Doğal taşlarla tasarlanan yüzüklerin estetik açıdan şık görünümleri yanı sıra doğal taşların şifa kaynağı olması doğal taş takıları farklı kılmaktadır. 

Doğal taşların insanlara fizyolojik ve psikolojik açıdan birçok fayda sağladığı, negatif enerjileri engellediği, bazı hastalıklara şifa olduğu yüzyıllardır bilinmektedir. Farklı doğal taşlardan özenle tasarladığımız yüzükler sayesinde doğal taşları istediğiniz her an yanınızda bulundurabileceksiniz. Ayrıca doğal taşların burçlara göre farklı etkileri olduğu bilinmektedir. Kendi burcunuza göre seçtiğiniz doğal taş yüzüklerimizle hem kişiliğinizi yansıtacak, hem de bu şifalı taşları estetik bir şekilde taşıyabileceksiniz.

Takılar bazen onlara yüklediğimiz anlamlara göre daha değerli olabiliyor. Siz de buna inanıyor ve doğal taşların enerjisine önem veriyorsanız ayrıca sevdiklerinize, özel  ve anlamlı hediyeler vermek istiyorsanız; doğum günü, sevgililer günü, evlilik yıldönümü gibi özel  günler için doğal taş yüzüklerimizi tercih edebilirsiniz.

Küre Kesim Pembe Kuvars Taşlı Bronz Yüzük - KLCYZ0004 Küre Kesim Pembe Kuvars Taşlı Bronz Yüzük - KLCYZ0004
Toptan Fiyatına Yeni -53 %
Küre kesim açık pembe renge yakın tonuyla pembe kuvars taşı doğal taş kullanılarak tasarlanmış doğal taş bronz yüzük parmağa göre ayarlanabilir. Yüzüğün yaklaşık boyutu 3X2 CM'dir. Yüzükteki taş boyutu ortalama 12 MM'dir. Kararma ve uzun ömürlü kullanım için su ve kimyasal maddelerden uzak tutulması..
23,00TL 49,00TL
Vergiler Hariç:19,49TL
Küre Kesim Mor Ametist Taşlı Bronz Yüzük - KLCYZ0003 Küre Kesim Mor Ametist Taşlı Bronz Yüzük - KLCYZ0003
Toptan Fiyatına Yeni -53 %
Küre kesim mor renk tonuyla ametist taşı doğal taş kullanılarak tasarlanmış doğal taş bronz yüzük parmağa göre ayarlanabilir. Yüzüğün yaklaşık boyutu 3X2 CM'dir. Yüzükteki taş boyutu ortalama 12 MM'dir. Kararma ve uzun ömürlü kullanım için su ve kimyasal maddelerden uzak tutulmasını tavsiye ederiz. ..
23,00TL 49,00TL
Vergiler Hariç:19,49TL
Küre Kesim Akik Taşlı Bronz Yüzük - KLCYZ0002 Küre Kesim Akik Taşlı Bronz Yüzük - KLCYZ0002
Toptan Fiyatına Yeni -53 %
Küre kesim kırmızı renge yakın tonuyla akik taşı doğal taş kullanılarak tasarlanmış doğal taş bronz yüzük parmağa göre ayarlanabilir. Yüzüğün yaklaşık boyutu 3X2 CM'dir. Yüzükteki ta boyutu ortalama 12 MM'dir. Kararma ve uzun ömürlü kullanım için su ve kimyasal maddelerden uzak tutulmasını tavsiye e..
23,00TL 49,00TL
Vergiler Hariç:19,49TL
İşlenmemiş Ham Ametist Taşlı Bronz Yüzük
Toptan Fiyatına -51 %
İşlenmemiş ham ametist taşı doğal taş kullanılarak tasarlanmış doğal taş bronz yüzük parmağa göre ayarlanabilir. Yüzüğün yaklaşık boyutu 3X2 CM'dir. Kararma ve uzun ömürlü kullanım için su ve kimyasal maddelerden uzak tutulmasını tavsiye ederiz. Ürün doğal taş olduğundan size gelecek ürünle gör..
36,25TL 73,75TL
Vergiler Hariç:30,72TL
Kahve Akik Taşlı Doğal Taş Bakır Yüzük Kahve Akik Taşlı Doğal Taş Bakır Yüzük
Toptan Fiyatına -56 %
Kahve renk tonları olan akik kırık doğal taşlar kullanılarak tasarlanmış doğal taş bakır yüzük ayarlanabilirdir. Her yüzükte farklı taşlar olabileceğinden size gelecek yüzükteki taşlarla görselden küçük farklar olabilir. 8 MM küre kesim olan taş akik taşıdır. Kararma ve uzun ömürlü ku..
8,75TL 20,00TL
Vergiler Hariç:7,42TL
Renkli Sedef Taşlı Doğal Taş Bakır Yüzük Renkli Sedef Taşlı Doğal Taş Bakır Yüzük
Toptan Fiyatına -56 %
Sedef kırık doğal taşlar kullanılarak tasarlanmış doğal taş bakır yüzük ayarlanabilirdir. Kararma ve uzun ömürlü kullanım için su ve kimyasal maddelerden uzak tutulmasını tavsiye ederiz. Ürün doğal taş olduğundan size gelecek ürünle görsel arasında küçük ton ve şekil farklılıkları olabilir. S..
8,75TL 20,00TL
Vergiler Hariç:7,42TL
Karışık Taşlı Doğal Taş Bakır Yüzük Karışık Taşlı Doğal Taş Bakır Yüzük
Toptan Fiyatına -37 %
Karışık kırık doğal taşlar kullanılarak tasarlanmış doğal taş bakır yüzük ayarlanabilirdir. Her yüzükte farklı taşlar olabileceğinden size gelecek yüzükteki taşlarla görselden küçük farklar olabilir. 8 MM küre kesim olan taş ceyttir. Kararma ve uzun ömürlü kullanım için su ve kimyasal madd..
12,50TL 20,00TL
Vergiler Hariç:10,59TL
Küre Kesim Kırmızı Akik Taşlı Bronz Yüzük Küre Kesim Kırmızı Akik Taşlı Bronz Yüzük
Toptan Fiyatına -34 %
Küre kesim kırmızı renge yakın tonuyla akik taşı doğal taş kullanılarak tasarlanmış doğal taş bronz yüzük parmağa göre ayarlanabilir. Yüzüğün yaklaşık boyutu 3X2 CM'dir. Kararma ve uzun ömürlü kullanım için su ve kimyasal maddelerden uzak tutulmasını tavsiye ederiz. Ürün doğal taş olduğundan si..
23,75TL 36,25TL
Vergiler Hariç:20,13TL
Pembe Kuvars Taşlı Doğal Taş Bakır Yüzük Pembe Kuvars Taşlı Doğal Taş Bakır Yüzük
Toptan Fiyatına -56 %
Pembe kuvars taşı kırık doğal taşlar kullanılarak tasarlanmış doğal taş bakır yüzük boyu parmağınıza göre ayarlanabilirdir. Şekilsiz kırık taşlar pembe kuvars taşı ve 8 MM küre kesim olan taş ise ceyt taşıdır. Kararma ve uzun ömürlü kullanım için su ve kimyasal maddelerden uzak tutulmasını..
8,75TL 20,00TL
Vergiler Hariç:7,42TL
İşlenmemiş Ham Doğal Sitrin Taşlı Bronz Yüzük İşlenmemiş Ham Doğal Sitrin Taşlı Bronz Yüzük
Toptan Fiyatına -34 %
Doğal şekilsiz işlenmemiş ham sitrin taşı kullanılarak tasarlanmış doğal taş bronz yüzük parmağa göre ayarlanabilir. Yüzüğün yaklaşık boyutu 3X2 CM'dir. Kararma ve uzun ömürlü kullanım için su ve kimyasal maddelerden uzak tutulmasını tavsiye ederiz. Ürün doğal taş olduğundan size gele..
23,75TL 36,25TL
Vergiler Hariç:20,13TL
Doğal Lapis Taşlı Bronz Yüzük Doğal Lapis Taşlı Bronz Yüzük
Toptan Fiyatına -28 %
Doğal şekilsiz lapis taşı kullanılarak tasarlanmış doğal taş bronz yüzük parmağa göre ayarlanabilir. Yüzüğün yaklaşık boyutu 3X2 CM'dir. Kararma ve uzun ömürlü kullanım için su ve kimyasal maddelerden uzak tutulmasını tavsiye ederiz. Ürün doğal taş olduğundan size gelecek ürünle görse..
26,25TL 36,25TL
Vergiler Hariç:22,25TL
Doğal Kaplangözü Taşlı Bronz Yüzük Doğal Kaplangözü Taşlı Bronz Yüzük
Toptan Fiyatına -28 %
Doğal kaplangözü taşı kullanılarak tasarlanmış doğal taş bronz yüzük parmağa göre ayarlanabilir. Yüzüğün yaklaşık boyutu 3X2 CM'dir. Kararma ve uzun ömürlü kullanım için su ve kimyasal maddelerden uzak tutulmasını tavsiye ederiz. Ürün doğal taş olduğundan size gelecek ürünle görsel ar..
26,25TL 36,25TL
Vergiler Hariç:22,25TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 25 (3 Sayfa)