Menu
Sepetiniz

150 TL ve üstü perakende siparişlerde kargo bedava!

Gül Kuvars Taşı

Gül Kuvars Taşı

Gül Kuvars Taşı Özellikleri

Gül Kuvars Taşı, kuvarsın ender bulunan türlerindendir. Pembe Kuvars olarak da bilinir. Rengi uçuk pembeden gül kırmızısına doğru değişir. Eski Mısır, Roma ve Yunan devletlerinde kuvars kristallerinin güçlü tılsımları olduğuna inanılmış, şifalı iksir yapımında pembe kuvars tozu kullanılmıştır. Devlet mühürlerinin yapımında kullanılırken, antik dönemde de aşkın sembolü olarak kabul edilmiştir.

Gül Kuvars Taşı Faydaları

  • İçsel huzur sağlar, kişiye kendini değerli hissettirir.
  • Rengi mutluluk verir, etrafa sevgi titreşimi yayar.
  • Aşk taşı olarak bilinir.
  • Ametistle birlikte kullanılması daha etkili olur.
  • Kalp ve göz sağlığına, kan dolaşım sistemine iyi geldiği düşünülmektedir.

Gül Kuvars Taşı Uyumlu Olduğu Burçlar: Boğa, Oğlak, Koç, Terazi, Yengeç

Gül Kuvars Taşı hakkında daha kapsamlı bilgi için tıklayınız.


Gül Kuvars Taşı Kolye Ucu - KLCKL0108
Yeni Zincir Hediyeli
Gül kuvars taşlı kolye ucu perakende alımlarda zincir takılarak kolye şeklinde gönderilecektir. Kolye ucu yaklaşık 3-4 CM uzunluğundadır...
15,00TL
6 MM gül kuvars taşı bilekliğimiz ortalama 20 CM uzunluğunda olup elastik iplidir.Gül Kuvars Taşı, kuvarsın ender bulunan türlerindendir. Pembe Kuvars olarak da bilinir. Rengi uçuk pembeden gül kırmızısına doğru değişir.Gül Kuvars Taşı Faydalarıİçsel huzur sağlar, kişiye kendini değerli hissettirir...
13,00TL
26X20 MM Gül Kuvars taşı dizimiz 40 CM uzunluğunda olup dizi de yaklaşık 16 adet taş bulunmaktadır.Gül Kuvars Taşı, kuvarsın ender bulunan türlerindendir. Pembe Kuvars olarak da bilinir. Rengi uçuk pembeden gül kırmızısına doğru değişir.Gül Kuvars Taşı Faydalarıİçsel huzur sağlar, kişiye kendini değ..
74,00TL
25X25 MM Gül Kuvars taşı dizimiz 40 CM uzunluğunda olup dizi de yaklaşık 16 adet taş bulunmaktadır.Gül Kuvars Taşı, kuvarsın ender bulunan türlerindendir. Pembe Kuvars olarak da bilinir. Rengi uçuk pembeden gül kırmızısına doğru değişir.Gül Kuvars Taşı Faydalarıİçsel huzur sağlar, kişiye kendini değ..
74,00TL
35X10 MM Gül kuvars taşı dizimiz ortalama 40 CM uzunluğunda olup dizi de yaklaşık 11 adet taş bulunmaktadır.Gül Kuvars Taşı, kuvarsın ender bulunan türlerindendir. Pembe Kuvars olarak da bilinir. Rengi uçuk pembeden gül kırmızısına doğru değişir.Gül Kuvars Taşı Faydalarıİçsel huzur sağlar, kişiye ke..
94,00TL
8 MM gül kuvars dizimizde ortalama 48 adet dizi taş bulunmaktadır. Dizi uzunluğu yaklaşık 40 CM'dir. Özellikle bileklik yapımında çok tercih edilen bir dizi taştır. Gül Kuvars Taşı, kuvarsın ender bulunan türlerindendir. Pembe Kuvars olarak da bilinir. Rengi uçuk pembeden gül kırmızısına doğru ..
20,00TL
6 MM Gül kuvars taşı dizimiz 40 CM uzunluğunda olup dizi de yaklaşık 60 adet doğal taş boncuk bulunmaktadır.Gül Kuvars Taşı, kuvarsın ender bulunan türlerindendir. Pembe Kuvars olarak da bilinir. Rengi uçuk pembeden gül kırmızısına doğru değişir.Gül Kuvars Taşı Faydalarıİçsel huzur sağlar, kişiye ke..
20,00TL
Farklı tonlarıyla oval gül kuvars dizi 40 cm uzunluğundadır. Dizide yaklaşık 11 adet taş boncuk bulunmaktadır. Gül Kuvars Taşı, kuvarsın ender bulunan türlerindendir. Pembe Kuvars olarak da bilinir. Rengi uçuk pembeden gül kırmızısına doğru değişir.Gül Kuvars Taşı Faydalarıİçsel huzur sağlar, k..
84,00TL
Gül Kuvars 13 X 18 MM Doğal Taş Dizilerimizde ortalama 22 adet dikdörtgen şekilli doğaltaş bulunmaktadır. Dizi uzunluğu yaklaşık 40 CM'dir.Gül Kuvars Taşı, kuvarsın ender bulunan türlerindendir. Pembe Kuvars olarak da bilinir. Rengi uçuk pembeden gül kırmızısına doğru değişir.Gül Kuvars Taşı Faydala..
64,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)