Menu
Sepetiniz

150 TL ve üstü perakende siparişlerde kargo bedava!

Delikli Doğal Taş Boncuklar ( Adetli )

Delikli olup tane ile sattığımız doğal taşlar. Dizi taşlardan avantajı tek tek satıldığı için istediğiniz miktarda doğal taş boncuk alıp takılarınızda ve diğer aksesuarlarınızda kullanabilirsiniz.

Delikli krizopras taşı. Fiyatlama 3 adet üzerindendir.  Ortalama ölçüsü 12 mm'dir...
10,00TL
Takı tasarımı ve dekoratif amaçlarda kullanabilceğiniz delikli yeşim taşı ortalama 44X28 MM ölçülerindedir.Fiyat 1 adet fiyatıdır.  Yeşim Taşı Özellikleri  Yeşim Taşı mutluluk taşı olarak bilinir. Aşırıya kaçan duyguları dengelediği, ruhsal gerginlikleri azalttığı, kişiyi r..
12,00TL
Takı tasarımı, dekoratif ve yüz masajı kullanıma uygun delikli yeşim taşı ortalama 40X30 MM ölçülerindedir. Fiyat 1 adet fiyatıdır.   Yeşim Taşı Özellikleri  Yeşim Taşı mutluluk taşı olarak bilinir. Aşırıya kaçan duyguları dengelediği, ruhsal gerginlikleri azalttığı, k..
12,00TL
Ortalama 2-3 CM ebatlarında tamamen doğal tamburlanmış delikli ortalama 22X17 MM ametist doğal taşlar. Fiyat 1 adet fiyatıdır...
10,00TL
Ortalama 2-3 CM ebatlarında tamamen doğal tamburlanmış delikli ametist doğal taşlar. Fiyat 1 adet fiyatıdır...
5,00TL
Tek tarafı delikli kırmızı jasper taşı tımbıl taş. Boyutları ortalama 7 MM - 15 MM arasında değişmektedir. Ürünün delikli tarafına aparat takarak kolye ve takı yapımında kullanabilirsiniz. Boyutun kafanızda canlanması için 50 kr ile birlikte çekilmiştir. Fiyat 1 ad..
4,00TL
Tek tarafı delikli kaplangözü taşı tımbıl taş. Boyutları ortalama 5 MM - 15 MM arasında değişmektedir. Ürünün delikli tarafına aparat takarak kolye ve takı yapımında kullanabilirsiniz. Boyutun kafanızda canlanması için 50 kr ile birlikte çekilmiştir. Fiyat 1 a..
4,00TL
Tek tarafı delikli kalsedon taşı tımbıl taş. Boyutları ortalama 5 MM - 15 MM arasında değişmektedir. Ürünün delikli tarafına aparat takarak kolye ve takı yapımında kullanabilirsiniz. Boyutun kafanızda canlanması için 50 kr ile birlikte çekilmiştir. Fiyat 1 adet fiy..
4,00TL
Tek tarafı delikli jasper taşı tımbıl taş. Boyutları ortalama 5 MM - 15 MM arasında değişmektedir. Ürünün delikli tarafına aparat takarak kolye ve takı yapımında kullanabilirsiniz. Boyutun kafanızda canlanması için 50 kr ile birlikte çekilmiştir. Fiyat 1 adet fiyat..
4,00TL
Tek tarafı delikli hematit taşı tımbıl taş. Boyutları ortalama 5 MM - 15 MM arasında değişmektedir. Ürünün delikli tarafına aparat takarak kolye ve takı yapımında kullanabilirsiniz. Boyutun kafanızda canlanması için 50 kr ile birlikte çekilmiştir. Fiyat 1 adet..
4,00TL
Tek tarafı delikli aventurin taşı tımbıl taş. Boyutları ortalama 5 MM - 20 MM arasında değişmektedir. Ürünün delikli tarafına aparat takarak kolye ve takı yapımında kullanabilirsiniz. Boyutun kafanızda canlanması için 50 kr ile birlikte çekilmiştir. Fiyat 1 ad..
4,00TL
Tek tarafı delikli ametist taşı tımbıl taş. Boyutları ortalama 5 MM - 15 MM arasında değişmektedir. Ürünün delikli tarafına aparat takarak kolye ve takı yapımında kullanabilirsiniz. Boyutun kafanızda canlanması için 50 kr ile birlikte çekilmiştir. Fiyat 1 adet fiya..
4,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)