Menu
Sepetiniz

150 TL ve üstü perakende siparişlerde kargo bedava!

Rutil Kuvars Taşı

Rutil Kuvars Taşı

İğnecikli Kuvars, Golden Quartz gibi isimlerle de bilinen Rutil Kuvars'ın enerjisini güneş ışığından aldığına ve ruhsal anlamda güçlü bir taş olduğuna inanılır. İçinde altın iğne, altın tel varmış gibi bir görünüme sahiptir. Renksiz ya da kahverengi, sarı, açık gri renklerde olabilir. Kaya kristali formunda olan Rutil Kuvars, saydam, yarısaydam ve opak olabilir.

Rutil Kuvars Taşı Faydaları

  • Enerji yükseltici bir taş olarak bilinir. Aşırı yorgunluk ve bitkinlik hisseden, enerji eksikliği olan kişilere faydalı olacak bir taştır.
  • Karanlık ruh halini yatıştırır ve sakinleştirici özelliği vardır.
  • Yaşama sevinci veren bir taş olduğu, geçmişe olan takıntıları azalttığı bilinmektedir.
  • İkizler, Koç, Boğa, Oğlak, Terazi, Yengeç burçlarıyla uyumludur.

Rutil Kuvars Taşı yazımızı okumak için tıklayınız.


Sarı Rutil kuvars taşı kırık doğal taş dizimiz yaklaşık 80 CM uzunluğundadır. Şekilsiz olduğu için dizideki taşların net bir boyutu yoktur. Fiyat 1 dizi fiyatıdır.İğnecikli Kuvars, Golden Quartz gibi isimlerle de bilinen Rutil Kuvars'ın enerjisini güneş ışığından aldığına ve ruhsal anlamda..
20,00TL
6-7-8 MM boyutlarına yakın olan şekilsiz rutil kuvars taşı dizi 40 CM uzunluğundadır.İğnecikli Kuvars, Golden Quartz gibi isimlerle de bilinen Rutil Kuvars'ın enerjisini güneş ışığından aldığına ve ruhsal anlamda güçlü bir taş olduğuna inanılır. İçinde altın iğne, altın tel varmış gibi bir görünüme ..
64,00TL
6-7-8 MM boyutlarına yakın olan şekilsiz rutil kuvars taşı dizi 40 CM uzunluğundadır.İğnecikli Kuvars, Golden Quartz gibi isimlerle de bilinen Rutil Kuvars'ın enerjisini güneş ışığından aldığına ve ruhsal anlamda güçlü bir taş olduğuna inanılır. İçinde altın iğne, altın tel varmış gibi bir görünüme ..
64,00TL
6-7-8 MM boyutlarına yakın olan şekilsiz akik taşı dizi 40 CM uzunluğundadır.İğnecikli Kuvars, Golden Quartz gibi isimlerle de bilinen Rutil Kuvars'ın enerjisini güneş ışığından aldığına ve ruhsal anlamda güçlü bir taş olduğuna inanılır. İçinde altın iğne, altın tel varmış gibi bir görünüme sah..
64,00TL
4 MM Faset kesim rutil kuvars dizimiz ortalama 40 CM'dir.İğnecikli Kuvars, Golden Quartz gibi isimlerle de bilinen Rutil Kuvars'ın enerjisini güneş ışığından aldığına ve ruhsal anlamda güçlü bir taş olduğuna inanılır. İçinde altın iğne, altın tel varmış gibi bir görünüme sahiptir. İkizler, Koç, Boğa..
64,00TL
8 MM boyutunda sarı tonları ve doğal çizgileriyle muhteşem bir görüntüye sahip olan rutil kuvars dizimizde yaklaşık 38 adet doğal taş bulunmaktadır. Dizi uzunluğu ortalama 40 CM'dir. Fiyat 1 dizi fiyatıdır.İğnecikli Kuvars, Golden Quartz gibi isimlerle de bilinen Rutil Kuvars'ın enerjisini güneş ışı..
94,00TL
Rutil Kuvars Taşı Kolye Ucu Rutil Kuvars Taşı Kolye Ucu
Zincir Hediyeli
AAA kalite golden rutil kuvars ve şeffaf rutil kuvars taşlarından markazit taş süslemeli kolye ucu perakende alımlarda zincir takılarak kolye şeklinde gönderilecektir.İğnecikli Kuvars, Golden Quartz gibi isimlerle de bilinen Rutil Kuvars'ın enerjisini güneş ışığından aldığına ve ruhsal anlamda güçlü..
34,00TL
6-7-8 MM boyutlarına yakın olan şekilsiz akik taşı dizi 40 CM uzunluğundadır. Fiyat 1 dizi fiyatıdır.İğnecikli Kuvars, Golden Quartz gibi isimlerle de bilinen Rutil Kuvars'ın enerjisini güneş ışığından aldığına ve ruhsal anlamda güçlü bir taş olduğuna inanılır. İçinde altın iğne, altın tel varm..
64,00TL
8 MM Siyah tonlarıyla rutil kuvars dizimizde yaklaşık 48 adet doğal taş boncuk bulunmaktadır ve dizi 40 CM uzunluğundadır.İğnecikli Kuvars, Golden Quartz gibi isimlerle de bilinen Rutil Kuvars'ın enerjisini güneş ışığından aldığına ve ruhsal anlamda güçlü bir taş olduğuna inanılır. İçinde altın iğne..
165,00TL
8 MM Rutil kuvars dizimizde yaklaşık 48 adet taş boncuk bulunmaktadır. Site stoğumuz internet depomuza aittir. Daha yüksek alımlar için bize ulaşabilirsiniz.İğnecikli Kuvars, Golden Quartz gibi isimlerle de bilinen Rutil Kuvars'ın enerjisini güneş ışığından aldığına ve ruhsal anlamda güçlü bir taş o..
86,00TL
6 MM Rutil kuvars dizimizde yaklaşık 60 adet taş boncuk bulunmaktadır. Dizi uzunluğu ortalama 40 CM'dir.İğnecikli Kuvars, Golden Quartz gibi isimlerle de bilinen Rutil Kuvars'ın enerjisini güneş ışığından aldığına ve ruhsal anlamda güçlü bir taş olduğuna inanılır. İçinde altın iğne, altın tel v..
110,00TL
10 MM boyutunda sarı tonları ve doğal çizgileriyle muhteşem bir görüntüye sahip olan rutil kuvars dizimizde yaklaşık 38 adet doğal taş bulunmaktadır. Dizi uzunluğu ortalama 40 CM'dir.İğnecikli Kuvars, Golden Quartz gibi isimlerle de bilinen Rutil Kuvars'ın enerjisini güneş ışığından aldığına ve ruhs..
94,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)