Menu
Sepetiniz

150 TL ve üstü perakende siparişlerde kargo bedava!

Pandüller

Pandül (Sarkaç); bir zincire bağlı olan ve sabit olarak tutulduğunda belli enerjilere göre bulunduğu ortamda salınım yapan radyestezik takı olarak tanımlanmaktadır. Pandüllerin kullanım alanı geniştir. 

Pandül kategorimizde kuvars, yeşim, unakit, oniks, güneş taşı, ametist, akik, aytaşı, jasper, kaplangözü, aventurin gibi doğal taşlardan oluşan bir çok çeşit mevcuttur. Tamamen doğal taştan yapıldığı için taşların damarlı yapısından kaynaklanan çatlak görünümlü damar veya gözenekler olabilir.

Doğada bulunan bazı mineraller insan vücudunda da yer alır. Bu sebeple doğal taşlardan yapılan pandüller de vücudumuzu negatif enerjilerden korur. Pandüllerin en çok kullanıldığı alanlar çakra kontrolü yapılan alanlardır. Çakralar bilindiği gibi insan vücudu için enerjinin doğru bir şekilde yönlendirmesini yaparak, fiziksel ve psikolojik açıdan pek çok etkisi bulunan özel enerji alanlarıdır. Benliğinizden kaynaklanan endişe, kaygı, stres gibi durumların üstesinden gelmek için sarkacı kullanabilirsiniz.  

Pandül Nasıl Uyumlanır?

Kendi beden enerjimizle pandülün enerjisini uyumlamak için, hangi elimizi aktif kullanıyorsak o elimize pandülü alıp kalp çakramıza yaklaştıralım. 5 dakika kadar bu şekilde sevgi enerjimizi doğal taşımıza yükleyelim.

Pandül Nasıl Temizlenir?

Negatif enerjilerden vücudumuzu arındırmaya yarayan pandüllerin de temizlenmesi gerekmektedir. Haftada en az bir kez, pamuğa sarılıp toprağa koyup, en az 1 gün bekleterek pandülümüzü temizleyelim. Dikkat edilmesi gereken bir konu da doğal taşlarımızı temizlerken demir gibi elementleri bulunduran malahit gibi taşları suya temas etmekten kaçınmak gerektiğidir. 

Hindistan Menşei süt kuvars taşı Pandül. Ortalama taş uzunluğu 4 CM..
34,00TL
Hindistan Menşei unakit taşı Pandül. Ortalama taş uzunluğu 4 CM..
40,00TL
Hindistan Menşei sodalit taşı Pandül. Ortalama taş uzunluğu 4 CM..
34,00TL
Hindistan Menşei pembe kuvars taşı Pandül. Ortalama taş uzunluğu 4 CM..
34,00TL
Hindistan Menşei oniks taşı Pandül. Ortalama taş uzunluğu 4 CM..
34,00TL
Hindistan Menşei kaplangözü taşı Pandül. Ortalama taş uzunluğu 4 CM..
34,00TL
Hindistan Menşei jasper taşı Pandül. Ortalama taş uzunluğu 4 CM..
34,00TL
Hindistan Menşei jasper taşı Pandül. Ortalama taş uzunluğu 4 CM..
34,00TL
Hindistan Menşei Güneş Taşı Pandül. Ölçüler altta verilmiştir. ..
34,00TL
Hindistan Menşei ametist taşı Pandül. Ortalama taş uzunluğu 4 CM. Stoktan rastgele seçileceği için üründe küçük ton ve boyut farklılıkları olabilir...
35,00TL
Hindistan Menşei amazonit taşı Pandül. Ortalama taş uzunluğu 4 CM..
40,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)