Menu
Sepetiniz

Toptan fiyatlarla alım yapmak için üye olup bize ulaşabilirsiniz. ByKolyeucum

Pandüller

Pandül (Sarkaç); bir zincire bağlı olan ve sabit olarak tutulduğunda belli enerjilere göre bulunduğu ortamda salınım yapan radyestezik takı olarak tanımlanmaktadır. Pandüllerin kullanım alanı geniştir. 

Pandül kategorimizde kuvars, yeşim, unakit, oniks, güneş taşı, ametist, akik, aytaşı, jasper, kaplangözü, aventurin gibi doğal taşlardan oluşan bir çok çeşit mevcuttur. Tamamen doğal taştan yapıldığı için taşların damarlı yapısından kaynaklanan çatlak görünümlü damar veya gözenekler olabilir.

Doğada bulunan bazı mineraller insan vücudunda da yer alır. Bu sebeple doğal taşlardan yapılan pandüller de vücudumuzu negatif enerjilerden korur. Pandüllerin en çok kullanıldığı alanlar çakra kontrolü yapılan alanlardır. Çakralar bilindiği gibi insan vücudu için enerjinin doğru bir şekilde yönlendirmesini yaparak, fiziksel ve psikolojik açıdan pek çok etkisi bulunan özel enerji alanlarıdır. Benliğinizden kaynaklanan endişe, kaygı, stres gibi durumların üstesinden gelmek için sarkacı kullanabilirsiniz.  

Pandül Nasıl Uyumlanır?

Kendi beden enerjimizle pandülün enerjisini uyumlamak için, hangi elimizi aktif kullanıyorsak o elimize pandülü alıp kalp çakramıza yaklaştıralım. 5 dakika kadar bu şekilde sevgi enerjimizi doğal taşımıza yükleyelim.

Pandül Nasıl Temizlenir?

Negatif enerjilerden vücudumuzu arındırmaya yarayan pandüllerin de temizlenmesi gerekmektedir. Haftada en az bir kez, pamuğa sarılıp toprağa koyup, en az 1 gün bekleterek pandülümüzü temizleyelim. Dikkat edilmesi gereken bir konu da doğal taşlarımızı temizlerken demir gibi elementleri bulunduran malahit gibi taşları suya temas etmekten kaçınmak gerektiğidir. 

Ortalama 4 CM taş uzunluğu 20 CM zincir uzunluğu olan pembe kuvars taşı doğal taş pandül sarkaç. Ürünler doğal taş olduğu için renk tonları ve şekiller küçük farklılıklar gösterebilir...
75,00TL
Vergiler Hariç:63,56TL
Ortalama 4 CM taş uzunluğu 20 CM zincir uzunluğu olan ametist taşı doğal taş pandül sarkaç. Ürünler doğal taş olduğu için renk tonları ve şekiller küçük farklılıklar gösterebilir...
75,00TL
Vergiler Hariç:63,56TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)