Menu
Sepetiniz

Toptan fiyatlarla alım yapma fırsatını kaçırmayın. ByKolyeucum

Kehribar Kolyeler

İyileştirici özelliği olduğuna inanılan kehribar taşından yapılan kolyeler, başta Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın birçok yerinde, alternatif tıp araçlarından biri olarak kabul ediliyor. 

Saydam ve yarı saydam görünümünde olan kehribar taşının, turuncuya dönük canlı bir sarı, donuk sarı ve kahverengi olarak farklı türleri bulunuyor. Dünyada diğer adı amber olan kehribar, yapısı itibarıyla hareketli ve dikkat çekici bir görünüme sahip olup hoş kokusuyla kullanımı cazip hale getiriyor. Günümüzde en çok kullanılan kehribar taşı, Baltık bölgesinden çıkarılan Baltık kehribarı olup süksinit asit oranı en yüksek kehribarlardan biri olarak kabul ediliyor. 

Kehribar kolyeleri çoğunlukla 40-44 cm uzunluğunda tasarlanıp kehribarın farklı renkleri kullanılarak tasarlanıyor. Sitemizdeki kehribar kolyeleri firmamız tarafından kaynağından ithal edildiği için kehribar kolyelerimizin fiyatları diğer rakiplerimize göre daha uygundur. 

Kehribar nedir? Faydaları nelerdir?

Soyu tükenmiş olan, pinus succinifera olarak adlandırılan çam ağaçlarından sızmış reçinelerin fosilleşmesi sonucu meydana gelmiş taşa kehribar ya da amber deniyor. Kehribar taşının içinde organik bir bileşik olan süksinit asit yer alıyor. Süksinit asit, bağışıklık sistemine faydalı, doğal bir ağrı kesici ve antibiyotik olarak biliniyor. Bebeklerin diş çıkarma dönemlerinde, ikinci aydan itibaren kullanımı önerilen kehribar kolye, bebeğin ağrılarını hafifletip ağız salyasını azaltıyor ve doğal antibiyotik görevi görüyor. Kehribar taşı boyunda taşındığı takdirde, çocuk ve yetişkinlerde görülen alerji, guatr ve tiroid gibi hastalıklara karşı alternatif iyileştirici yöntemlerden biri olarak kabul ediliyor. Kehribar kolye, solunum sistemi hastalıklarında ilaç tedavisini tamamlayıcı etkisi sebebiyle bronşit, astım gibi rahatsızlıkları olanlar tarafından tercih ediliyor. Doğal kehribar taşından yapılan aksesuarlar, yetişkinlerde migren, bel ve mide ağrısı, baş ağrısı gibi vücudun farklı bölgelerinde meydana gelen ağrıların tedavisinde de kullanıyor.

Toptan doğal baltık kehribar kolyeler için bu kategorimize göz atabilir ve bu kategorimizden en uygun fiyatlarla kehribar kolye satın alabilirsiniz.
 Doğal Damla Baltık Kehribar Kolye ( 60 CM ) – KLCKH0061
Toptan Fiyatına -50 %
Ortalama 60 CM uzunluğunda tamamen doğal kehribar kolye.Kolye organik ve doğal bir ürün olduğundan hem erkek hem de kadınlar tarafından tercih edilebilir bir aksesuardır.Kehribar, çamgiller familyasından, bir çam türü olan Pinus succinifera ağaçlarının fosilleşmiş reçinesidir. Toplumlarda ba..
625,00TL 1.250,00TL
Vergiler Hariç:520,83TL
 Doğal Damla Baltık Kehribar Kolye ( 56 CM ) – KLCKH0057
Toptan Fiyatına -50 %
Ortalama 56 CM uzunluğunda tamamen doğal kehribar kolye. Üründe vidalı klips kullanılmıştır. Kolye organik ve doğal bir ürün olduğundan hem erkek hem de kadınlar tarafından tercih edilebilir bir aksesuardır.Kehribar, çamgiller familyasından, bir çam türü olan Pinus succinifera ağaçlarının fosi..
542,00TL 1.084,00TL
Vergiler Hariç:451,67TL
 Doğal Damla Baltık Kehribar Kolye ( 58 CM ) – KLCKH0056
Toptan Fiyatına -50 %
Ortalama 58 CM uzunluğunda tamamen doğal kehribar kolye. Üründe vidalı klips kullanılmıştır. Kolye organik ve doğal bir ürün olduğundan hem erkek hem de kadınlar tarafından tercih edilebilir bir aksesuardır.Kehribar, çamgiller familyasından, bir çam türü olan Pinus succinifera ağaçlarının fosi..
524,00TL 1.048,00TL
Vergiler Hariç:436,67TL
Doğal Damla Baltık Kehribar Kolye ( 60 CM ) – KLCKH0055
Toptan Fiyatına -50 %
Ortalama 60 CM uzunluğunda tamamen doğal kehribar kolye. Üründe vidalı klips kullanılmıştır. Kolye organik ve doğal bir ürün olduğundan hem erkek hem de kadınlar tarafından tercih edilebilir bir aksesuardır.Kehribar, çamgiller familyasından, bir çam türü olan Pinus succinifera ağaçlarının fosi..
583,00TL 1.166,00TL
Vergiler Hariç:485,83TL
 Doğal Damla Baltık Kehribar Kolye ( 58 CM ) – KLCKH0054
Toptan Fiyatına -50 %
Ortalama 58 CM uzunluğunda tamamen doğal kehribar kolye. Üründe vidalı klips kullanılmıştır. Kolye organik ve doğal bir ürün olduğundan hem erkek hem de kadınlar tarafından tercih edilebilir bir aksesuardır.Kehribar, çamgiller familyasından, bir çam türü olan Pinus succinifera ağaçlarının fosi..
542,00TL 1.084,00TL
Vergiler Hariç:451,67TL
Doğal Baltık Damla Kehribar Küçük Kolye Ucu - KLCKL1006 Doğal Baltık Damla Kehribar Küçük Kolye Ucu - KLCKL1006
Toptan Fiyatına Zincir Seçeneği -50 %
Ortalama 1 - 1.2 CM boyutunda olan tamamen doğal kehribar kolye ucu. Dilerseniz hemen alttaki seçeneklerden kolye ucunuza zincir ekleyerek kolye şeklinde kullanabilirsiniz...
42,00TL 84,00TL
Vergiler Hariç:35,00TL
Doğal Baltık Damla Kehribar ve 5 MM Siyah Akik Taşlı Doğal Taş Kolye - KLCKOL0256 Doğal Baltık Damla Kehribar ve 5 MM Siyah Akik Taşlı Doğal Taş Kolye - KLCKOL0256
Toptan Fiyatına -50 %
5 MM küre kesim akik taşı ve doğal kehribar taşlı kolye metal klips aparatla beraber ortalama 47 CM uzunluğa sahiptir. Kolyedeki taşlar sıkma veya yapay olmayıp doğal küre kesim akik taşıdır. Ürün özel günlerinizde sevdiklerinize verebileceğiniz güzel bir hediye aksesuardır...
238,00TL 476,00TL
Vergiler Hariç:198,33TL
 Doğal Damla Baltık Kehribar Kolye ( 38 CM ) – KLCKH0048
Toptan Fiyatına -50 %
Ortalama 38 CM uzunluğunda tamamen doğal kehribar kolye.Kolye organik ve doğal bir ürün olduğundan hem erkek hem de kadınlar tarafından tercih edilebilir bir aksesuardır.Kehribar, çamgiller familyasından, bir çam türü olan Pinus succinifera ağaçlarının fosilleşmiş reçinesidir. Toplumlarda ba..
357,00TL 714,00TL
Vergiler Hariç:297,50TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)