Menu
Sepetiniz

Toptan fiyatlarla alım yapma fırsatını kaçırmayın. ByKolyeucum

Kehribar Çocuk

Kehribar çocuk kolyeleri çoğunlukla 40-44 cm uzunluğunda tasarlanıp kehribarın farklı renkleri kullanılarak tasarlanıyor. Sitemizdeki kehribar çocuk kolyeleri firmamız tarafından kaynağından ithal edildiği için kehribar çocuk kolyelerimizin fiyatları diğer rakiplerimize göre daha uygundur.

Kehribar ne işe yarar? 

Kehribar, doğada bulunan şifalı olduğuna inanılan taşlardan biridir. Kozalaklı ağaçların reçinesinin katılaşması ile oluşuyor. İçerisinde suksinik (amber) asit bulunuyor. Bu asidin de özellikle ağrı kesici ve antibiyotik etkisi olduğu biliniyor. Bu nedenle bazı hastalıklarla baş etmek için özellikle takı şeklinde vücutta taşınabiliyor.

Kehribar kolye nasıl temizlenmeli?

Çocuklar için kehribar kolye kullanımında dikkat edilmesi gereken noktalar içinde, sabun, şampuan ve parfüm gibi kimyasal ürünlerden uzak tutulması, duş sırasında çıkarılması gibi detaylar yer alıyor. Kehribar kolyenin temizliği ve bakımı için akan su altında 2-3 dakika yıkamak yeterli oluyor.

Toptan baltık kehribar çocuk kolye ve çocuk kehribar bileklikleri için bu kategorimize göz atabilir, en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Doğal Damla Baltık Kehribar Çocuk Bileklik ( 13 CM ) - KLCKH0052
Toptan Fiyatına -50 %
Elastik ipli ortalama toplam 13 CM uzunluğunda tamamen doğal kehribar bileklik. Aradaki 4 MM kırmızı taş akik taşıdır.Kehribar, çamgiller familyasından, bir çam türü olan Pinus succinifera ağaçlarının fosilleşmiş reçinesidir. Toplumlarda bazı süs eşya yapımında kullanılan açık sarıdan kızıla kadar ç..
179,00TL 358,00TL
Vergiler Hariç:149,17TL
 Doğal Damla Baltık Kehribar Kolye ( 38 CM ) – KLCKH0048
Toptan Fiyatına -50 %
Ortalama 38 CM uzunluğunda tamamen doğal kehribar kolye.Kolye organik ve doğal bir ürün olduğundan hem erkek hem de kadınlar tarafından tercih edilebilir bir aksesuardır.Kehribar, çamgiller familyasından, bir çam türü olan Pinus succinifera ağaçlarının fosilleşmiş reçinesidir. Toplumlarda ba..
357,00TL 714,00TL
Vergiler Hariç:297,50TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)