Menu
Sepetiniz

Toptan fiyatına doğal taş takılar kolyeucum'da. ByKolyeucum

Kehribar Çocuk

Kehribar çocuk kolyeleri çoğunlukla 40-44 cm uzunluğunda tasarlanıp kehribarın farklı renkleri kullanılarak tasarlanıyor. Sitemizdeki kehribar çocuk kolyeleri firmamız tarafından kaynağından ithal edildiği için kehribar çocuk kolyelerimizin fiyatları diğer rakiplerimize göre daha uygundur.

Kehribar ne işe yarar? 

Kehribar, doğada bulunan şifalı olduğuna inanılan taşlardan biridir. Kozalaklı ağaçların reçinesinin katılaşması ile oluşuyor. İçerisinde suksinik (amber) asit bulunuyor. Bu asidin de özellikle ağrı kesici ve antibiyotik etkisi olduğu biliniyor. Bu nedenle bazı hastalıklarla baş etmek için özellikle takı şeklinde vücutta taşınabiliyor.

Kehribar kolye nasıl temizlenmeli?

Çocuklar için kehribar kolye kullanımında dikkat edilmesi gereken noktalar içinde, sabun, şampuan ve parfüm gibi kimyasal ürünlerden uzak tutulması, duş sırasında çıkarılması gibi detaylar yer alıyor. Kehribar kolyenin temizliği ve bakımı için akan su altında 2-3 dakika yıkamak yeterli oluyor.

Sarı Kahverengi Doğal Damla Sertifikalı Kehribar Çocuk Kolyesi
Toptan Fiyatına -22 %
Doğal sarı ve kahverengi renk tonlarına sahip baltık kehribar çocuk kolyesi 38-39 CM uzunluğa sahiptir. Vidalı klipslidir. Ayrı ayrı düğümlenmesinin amacı; Olası kehribar tanesinin kopması veya kırılması durumunda ebeveynlerin düşen boncuğu bulmasına yardımcı olabilmek, çocuğunuzun kehribar tanesini..
93,00TL 119,00TL
Vergiler Hariç:78,81TL
Sarı Kahverengi Doğal Damla Sertifikalı Kehribar Çocuk Kolyesi
Toptan Fiyatına -22 %
Doğal sarı ve kahverengi renk tonlarına sahip baltık kehribar çocuk kolyesi 38-39 CM uzunluğa sahiptir. Vidalı klipslidir. Ayrı ayrı düğümlenmesinin amacı; Olası kehribar tanesinin kopması veya kırılması durumunda ebeveynlerin düşen boncuğu bulmasına yardımcı olabilmek, çocuğunuzun kehribar tan..
93,00TL 119,00TL
Vergiler Hariç:78,81TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)