Menu
Sepetiniz

Toptan fiyatlarla alım yapma fırsatını kaçırmayın. ByKolyeucum

Bebek Kehribar

Kehribarın rahatlatıcı ve sakinleştirici etkisi olduğundan bebeklerin diş çıkarma dönemlerinde diş kaşıyıcı kolyeler veya bilezikler tasarlanır ve bunlara diş boncuğu denir. Bebek bu diş boncuğunu taktığında vücut ısısı kehribarın içindeki şifalı yağları açığa çıkarır ve bu yağlar emilerek kan dolaşımına karışır.

İyileştirici özelliği ile bilinen kehribar taşından yapılan kolyeler alternatif tıp araçlarından biri olarak kabul ediliyor. Bebekler için tasarlanan kehribar kolye modelleri, ağrı giderici, sakinleştirici ve enfeksiyon riskini azaltıcı etkileri ile şifa arayanların başvurdukları etkin yöntemlerden biri olarak biliniyor. Şifalı taşlar sınıfına giren kehribarın, sayısız faydası olmakla birlikte en çok bebeklerin diş çıkarma dönemlerinde, ağrıyı ve huzursuzluğu giderici etkisi ile anne ve babalar tarafından tercih ediliyor.

Diş boncukları bebeğin ağzına kaçmaması için her boncuk arası düğümlenmiştir. Kehribar kolyeleri sağlam ipek iplikten ve güvenli olması içinde vidalı klips kullanılmıştır. Sizde hem kendiniz hem de bebeğiniz için şifalı kehribar bebek kolyesini satın almak için bu kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Kehribarın bebeklere faydalarını toparlayacak olursak;

1.Bebeklerdeki ağrıları dindirmesinin yanı sıra bağışıklık sisteminin güçlenmesini ve hastalıklara karşı daha dirençli olmalarını sağlayabilir.
2.Diş çıkaran bebeklerin huzursuz olduğu bu dönemlerde kehribar taşı onları yatıştırır ve sakinleşmesini sağlayabilir.
3.Enfeskiyon riskinin azalmasını sağlar.
4.Diş çıkarma döneminde bebeğinizin ağzından akan salyanın azalmasını yardımcı olur.
5.Boğaz, kulak ve mide yanmalarını önlemede yarar sağlar.
6.Diş çıkarma esnasında bebeklerin acı hissini azaltır.
7.Kolik bebeklerin gaz sorununu azalttığı düşünülmektedir.

Toptan bebek kehribar kolyeler için bu kategorimize gözatabilir, en uygun fiyatlarla bebek kehribar kolye satın alabilirsiniz.

Doğal Damla Kehribar Bebek Diş Kolyesi - KLCKH0001
Toptan Fiyatına -50 %
Doğal baltık damla kehribar taşı bebek diş kolye modeli yaklaşık 32-34 CM uzunluğa sahiptir. Bebeğinizin kolyesini çıkarmasını önleyebilmek vidalı klipslidir. Ayrı ayrı düğümlenmesinin amacı; Olası kehribar tanesinin kopması veya kırılması durumunda ebeveynlerin düşen boncuğu bulma..
268,00TL 536,00TL
Vergiler Hariç:223,33TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)