Menu
Sepetiniz

150 TL üstü alımlarınızda kargo hediyemiz.

Bebek Kehribar

Kehribarın rahatlatıcı ve sakinleştirici etkisi olduğundan bebeklerin diş çıkarma dönemlerinde diş kaşıyıcı kolyeler veya bilezikler tasarlanır ve bunlara diş boncuğu denir. Bebek bu diş boncuğunu taktığında vücut ısısı kehribarın içindeki şifalı yağları açığa çıkarır ve bu yağlar emilerek kan dolaşımına karışır.

İyileştirici özelliği ile bilinen kehribar taşından yapılan kolyeler alternatif tıp araçlarından biri olarak kabul ediliyor. Bebekler için tasarlanan kehribar kolye modelleri, ağrı giderici, sakinleştirici ve enfeksiyon riskini azaltıcı etkileri ile şifa arayanların başvurdukları etkin yöntemlerden biri olarak biliniyor. Şifalı taşlar sınıfına giren kehribarın, sayısız faydası olmakla birlikte en çok bebeklerin diş çıkarma dönemlerinde, ağrıyı ve huzursuzluğu giderici etkisi ile anne ve babalar tarafından tercih ediliyor.

Diş boncukları bebeğin ağzına kaçmaması için her boncuk arası düğümlenmiştir. Kehribar kolyeleri sağlam ipek iplikten ve güvenli olması içinde vidalı klips kullanılmıştır. Sizde hem kendiniz hem de bebeğiniz için şifalı kehribar bebek kolyesini satın almak için bu kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Kehribarın bebeklere faydalarını toparlayacak olursak;

1.Bebeklerdeki ağrıları dindirmesinin yanı sıra bağışıklık sisteminin güçlenmesini ve hastalıklara karşı daha dirençli olmalarını sağlayabilir.
2.Diş çıkaran bebeklerin huzursuz olduğu bu dönemlerde kehribar taşı onları yatıştırır ve sakinleşmesini sağlayabilir.
3.Enfeskiyon riskinin azalmasını sağlar.
4.Diş çıkarma döneminde bebeğinizin ağzından akan salyanın azalmasını yardımcı olur.
5.Boğaz, kulak ve mide yanmalarını önlemede yarar sağlar.
6.Diş çıkarma esnasında bebeklerin acı hissini azaltır.
7.Kolik bebeklerin gaz sorununu azalttığı düşünülmektedir.

Sarı tonlarında Kehribar bebek kolye modelimiz gerçek kehribardır. Kolye uzunluğu 32-34 CM'dir. 5.5 gram ağırlığa sahiptir. Fiyat ağırlık üzerinden hesaplanmıştır. İthalatçı firma fiyat avantajıyla piyasa fiyatının çok altında gerçek kehribar kolyeye sahip olacaksınız...
74,00TL
Sarı tonları olan kehribar bebek kolye modelimiz gerçek kehribardır. Kolye uzunluğu 30-32 CM'dir.  Yaklaşık 6 gram ağırlığa sahiptir. Fiyat ağırlık üzerinden hesaplanmıştır. İthalatçı firma fiyat avantajıyla piyasa fiyatının çok altında gerçek kehribar kolyeye sahip olac..
84,00TL
Kehribar kahve tonlarında bebek kolye modelimiz gerçek kehribardır. Kolye uzunluğu yaklaşık 30 CM'dir. Ortalama 5 gram ağırlığa sahiptir. Fiyatlama gram üzerinden yapılmıştır. Ürün Sertifikalıdır. Kehribar Bebek Kolyesinin Yararları İyileştirici özelliği ile bilinen kehribar taşından..
74,00TL
Kehribar kahve tonlarında bebek kolye modelimiz gerçek kehribardır. Kolye uzunluğu yaklaşık 30 CM'dir. Ortalama 5-5.5 gram ağırlığa sahiptir. Fiyatlama gram üzerinden yapılmıştır. Ürün Sertifikalıdır. Kehribar Bebek Kolyesinin Yararları İyileştirici özelliği ile bilinen kehribar taşı..
84,00TL
Gökkuşağı Kehribar Bebek Diş Kolyesi modelimiz gerçek kehribardır. Kolye uzunluğu ortalama 32 CM'dir. Yaklaşık 5.4 gram ağırlığa sahiptir. Fiyat ağırlık üzerinden hesaplanmıştır. Ürün sertifikalıdır...
84,00TL
Tımbıl taşlı açık sarı şeffaf tonları olan kehribar bebek kolye modelimiz. Gerçek baltık kehribar bebek kolyemiz. Ölçüler hemen altta verilmiştir.  Ölçüler : 6.7 GR - 35 CM..
92,00TL
Kehribar bebek Diş kolye modelimiz. Gerçek baltık kehribar bebek kolyemiz. ..
124,00TL
Kehribar bebek diş kolye modelimiz. Gerçek baltık kehribar bebek kolyemiz. ..
129,00TL
Kehribar bebek diş kolye modelimiz. Gerçek baltık kehribar bebek kolyemiz. ..
128,00TL
Kehribar bebek kolye modelimiz. Gerçek baltık kehribar bebek kolyemiz. ..
133,00TL
Sarı kahve tonları olan kehribar bebek kolye modelimiz gerçek kehribardır. Kolye uzunluğu 30-32 CM'dir. Yaklaşık 5 gram ağırlığa sahiptir. Fiyat ağırlık üzerinden hesaplanmıştır. İthalatçı firma fiyat avantajıyla piyasa fiyatının çok altında gerçek kehribar kolyeye sahip ola..
84,00TL
Sarı kahve siyah tonları olan kehribar bebek kolye modelimiz gerçek kehribardır. Kolye uzunluğu 30-32 CM'dir. Yaklaşık 5 gram ağırlığa sahiptir. Fiyat ağırlık üzerinden hesaplanmıştır. İthalatçı firma fiyat avantajıyla piyasa fiyatının çok altında gerçek kehribar kolyeye sah..
84,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)