Menu
Sepetiniz

Toptan fiyatına doğal taş takılar kolyeucum'da. ByKolyeucum

İşlenmemiş Ham Ametist Taşlı Bronz Yüzük

İşlenmemiş Ham Ametist Taşlı Bronz Yüzük
Toptan Fiyatına Yeni -17 %
İşlenmemiş Ham Ametist Taşlı Bronz Yüzük

İşlenmemiş ham ametist taşı doğal taş kullanılarak tasarlanmış doğal taş bronz yüzük parmağa göre ayarlanabilir. Yüzüğün yaklaşık boyutu 3X2 CM'dir. Kararma ve uzun ömürlü kullanım için su ve kimyasal maddelerden uzak tutulmasını tavsiye ederiz. Ürün doğal taş olduğundan size gelecek ürünle görsel arasında küçük ton ve şekil farklılıkları olabilir.

Ametist taşı, doğada muhteşem mor tonu ile ayırt edilen kuvars mineral ailesinin bir üyesidir. Aynı zamanda mor kuvars olarak da adlandırılır. Ametistin rengi açık leylaktan, parlak mora kadar değişebilir. Ametist’in kelime anlamı mitolojik kaynaklarda “sarhoş etmeyen” anlamına gelmektedir ve bu taşın adı mitoloji kaynaklarında da geçmektedir.

Çıkarıldığı Ülkeler : Yerküre üzerinde geniş bir alanda çıkarılan ametist, rengine türüne göre farklı isimler alır. çıkarılan başlıca ülkeler; Meksika, Sibirya, Uruguay, Zambiya,  Brezilya, Uruguay, Bolivya, Arjantin, Zambiya, Namibya, Afrika’dır. Ülkemizde ise  Balıkesir – Dursunbey, Ordu-Fatsa, Yozgat-Şefaatli, Çanakkale- Lapseki, Ordu -Gölköy, Giresun Şebinkarahisar’da ametist çıkarılmaktadır.

Öncellikli Balık, Kova, Yay, Yengeç, Aslan burçları olmak üzere tüm burçlar kullanabilir.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
24,00TL
29,00TL
Vergiler Hariç: 20,34TL
  • Stok Durumu: 9

Paylaş