Menu
Sepetiniz

Toptan fiyatlarla alım yapma fırsatını kaçırmayın. ByKolyeucum

Ametist Taşı Kırık Doğal Taş Bileklik - KLCBL0147

Ametist Taşı Kırık Doğal Taş Bileklik - KLCBL0147
Toptan Fiyatına Çok Satan -55 %
Ametist Taşı Kırık Doğal Taş Bileklik - KLCBL0147

Ortalama aparat dahil 18-20 CM uzunluğa sahip ametist taşı kadın doğal taş bileklik doğal şekilsiz kırık taştan tasarlanmıştır.

Ametist Taşı Özellikleri

Ametist, pozitif enerji deposu, mor rengi ile mutluluk ve huzur veren aynı zamanda canlandırıcı etkisi olan bir doğal taş. En sevdiğimiz taşlardan biri olan Ametist taşı antik dönemlerden bu yana kullanılmaya devam ediyor. Ametist’in kelime anlamı mitolojik kaynaklarda “sarhoş etmeyen” anlamına gelmektedir ve bu taşın adı mitoloji kaynaklarında da geçmektedir.

Ametist, enerji yüklü bir taştır. Şifası, olumlu etkileri oldukça fazladır. Bu taşı kullanan çoğu kişi üzerinde olumlu, iyileştirici etkiler yapar. Sürekli üzerinizde taşıyabileceğiniz, diğer taşlarla da uyumlu bir kristaldir. Negatif elektrik yüklü bir taştır, bu sebeple pozitif enerjiyi kendisine çeker, ortamdaki olumsuz enerjiyi ise olumlu enerjiye çevirir. (Negatif elektrik yükü ve negatif enerji karıştırılmamalıdır.)

Ametist, canlandırıcı etkiye sahiptir. Tüm burçlarla uyumlu bir taştır ancak Balık burcunun sembolü olarak kabul edilir.

Sertlik: 7
Özgül Ağırlık: 2,65
Kimyasal Formül ve Grubu: SiO² + Al, Ca, Fe, Mg, Li, Na ve Oxides
Renk: Mor ve tonları, saydam, yarı opak
Çıkarıldığı Yerler: Meksika, Sibirya, Uruguay, Zambiya,  Brezilya, Uruguay, Bolivya, Arjantin, Zambiya, Namibya, Afrika, Türkiye
Çakralar: Alın ve Taç
Burç : Koç, Yengeç, Akrep, Yay, Kova, Balık

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
11,00TL
24,70TL
Vergiler Hariç: 9,32TL
  • Stok Durumu: 9449

Paylaş