Menu
Sepetiniz

150 TL ve üstü perakende siparişlerde kargo bedava!

Dumanlı Kuvars Taşı

Dumanlı Kuvars Taşı

Dumanlı Kuvars (Smoky Quartz), Kristal Kuvars'ın kahverengi, gri, siyah renkli türüdür. Şeffaf ve kristal yapısı içinde sanki bir miktar duman varmış gibi görünür. Kuvars, geçmişte sihir, büyü gibi metafizik alanlarda ve alternatif tıpta kullanılmıştır. Günümüzde yine alternatif tıptan ve takı tasarım, inşaat ve dekorasyon sektörlerine kadar birçok alanda kullanılmaktadır. Orta çağda ve öncesinde insanlar Kuvars'ın gizli güçleri olduğuna inanırlarmış bu nedenle krallar ve soylular asalarında, kılıç kabzalarında veya üstlerinde kuvars taşı bulundururlarmış.

Dumanlı Kuvars Taşı Faydaları

  • Dumanlı Kuvars güçlü bir enerjiye sahiptir, radyasyonu absorbe edip dönüştürür. Çalışma alanları gibi elektronik aletlerin bulunduğu ortamlarda bulundurmak faydalıdır. 
  • Korku panik ve kızgınlığı azalttığı, bu duyguları huzur ve sakinliğe çevirdiğine inanılır.
  • Doğadan aldığı enerjileri bize aktararak fiziksel, zihinsel ve ruhsal güç sağladığı düşünülmektedir.
  • Gece görülen kâbusları azalttığına inanılmaktadır. Rüya Taşı olarak da adlandırılmaktadır.

Dumanlı Kuvars Taşı Uyumlu Olduğu Burçlar: Başak, Akrep, Terazi, Yay, Oğlak

Dumanlı Kuvars Taşı ve Kuvars Ailesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.


Dumanlı Kuvars ( Smoky Quartz) Taşı Doğal Ham Kütle. Ortalama Ölçüler :12X8X8 CM Yaklaşık Ağırlık : 563 GRDumanlı Kuvars Taşı Özellikleri ·        Görünümünden dolayı hayalet taşı, rüyaların hatırlanmasına yardım ettiği için rüya taşı diye de adlandırılmakta..
249,00TL
Dumanlı Kuvars ( Smoky Quartz) Taşı Doğal Ham Kütle. Ortalama Ölçüler 8X8X5 CM Yaklaşık Ağırlık : 363 GRDumanlı Kuvars Taşı Özellikleri ·        Görünümünden dolayı hayalet taşı, rüyaların hatırlanmasına yardım ettiği için rüya taşı diye de adlandırılmaktadı..
169,00TL
Tamburlanmış tamamen doğal ham rutilli kuvars ve dumanlı kuvars karışık avuç içine sığan taşlar ortalama 4-6 CM boyutundadır. Yanınızda taşıyabileceğiniz gibi altın çizgileriyle takı ve aksesuarlar için çok güzel bir taştır. Fiyat 1 adet taş fiyatıdır. Ürün doğal taş olduğu için her taş benzer..
14,00TL
8 MM Dumanlı kuvars taşı dizimiz 40 CM uzunluğunda olup dizi de yaklaşık 48 adet taş bulunmaktadır.Dumanlı Kuvars (Smoky Quartz), Kristal Kuvars'ın kahverengi, gri, siyah renkli türüdür. Şeffaf ve kristal yapısı içinde sanki bir miktar duman varmış gibi görünür.Dumanlı Kuvars Taşı FaydalarıDumanlı K..
74,00TL
10 MM dumanlı kuvars taşı dizimiz 40 CM uzunluğunda olup dizi de 48 adet taş bulunmaktadır.Dumanlı Kuvars (Smoky Quartz), Kristal Kuvars'ın kahverengi, gri, siyah renkli türüdür. Şeffaf ve kristal yapısı içinde sanki bir miktar duman varmış gibi görünür.Dumanlı Kuvars Taşı FaydalarıDumanlı Kuva..
84,00TL
40X30 MM Damla kesim dumanlı kuvars taşı doğal taş dizi 40 CM uzunluğunda olup dizi de yaklaşık 10 adet taş bulunmaktadır.Dumanlı Kuvars (Smoky Quartz), Kristal Kuvars'ın kahverengi, gri, siyah renkli türüdür. Şeffaf ve kristal yapısı içinde sanki bir miktar duman varmış gibi görünür.Dumanlı Ku..
204,00TL
8 mm dumanlı kuvars faset kesim dizimizde ortalama 48 adet doğaltaş boncuk bulunmaktadır. Dizi uzunluğu ortalama 40 CM'dir.Dumanlı Kuvars (Smoky Quartz), Kristal Kuvars'ın kahverengi, gri, siyah renkli türüdür. Şeffaf ve kristal yapısı içinde sanki bir miktar duman varmış gibi görünür.Dumanlı K..
130,00TL
6 MM Dumanlı Kuvars taşı dizimizde ortalama 60 Adet doğal taş boncuk bulunmaktadır. Dumanlı Kuvars taşı dizimizin uzunluğu yaklaşık 40 CM'dir.Dumanlı Kuvars (Smoky Quartz), Kristal Kuvars'ın kahverengi, gri, siyah renkli türüdür. Şeffaf ve kristal yapısı içinde sanki bir miktar duman varmış gib..
86,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)