Menu
Sepetiniz

150 TL üstü alımlarınızda kargo hediyemiz.

Doğal Taş Masaj Aletleri

Uzak Doğu'da güzel ve pürüzsüz bir cilt için yıllardır kullanılan, Roller ve Gua Sha gibi çeşitleri olan masaj taşlarını duymuşsunuzdur. Düz ve yassı bir taş olan Gua Sha yüz taşı doğru kullanıldığında cilde pek çok fayda sağlıyor. Gua Sha masajı bilinen en eski yaşlanma karşıtı yöntemlerinden biridir. Roller denilen masaj aleti ise genellikle büyük ve küçük silindirik taştan oluşuyor. Her ikisinin de etkileri farklı olmakla birlikte, bu iki masaj aleti doğal taşların şifasını cildimize sunuyor.

Cildinde gençlik ve lifting etkisi yaratmak, aynı zamanda doğal taşların yapısında bulunan minerallerden yararlanmak , istediğin cilt görünümüne sahip olmak ve bunu kolay uygulanabilir ve ulaşılabilir bir yöntemle yapmak için doğal taşlı masaj aletlerini denemelisin.

Peki Doğal Taşlı Masaj Aletinin Faydaları Neler?

Kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur bu sayede daha pürüzsüz ve daha parlak bir cilt elde edilir.

Ödem atılmasına yardımcı olur, yüzdeki gerginliği azaltır, yorgunluğu giderir ve yüz kaslarını sitimüle eder.

Yüzdeki ince çizgilerin azalmasını sağlar.

Elmacık kemiklerinde ve yanaklardaki fazla bölgesel yağların incelmesini destekler ve daha belirgin yüz hatlarına sahip olmanızı sağlar. Yüz konturünü belirginleştirerek botoks etkisi yaratır.

Yüzünüze uyguladığınız serum, yağ ve kremlerle birlikte kullanıldığında, kullanılan ürünün hızlı etki göstermesini ve daha çabuk emilmesini sağlar.

Uzun vadede cildin gerginliğini aldığı ve zamanla kırışıklıkların kaybolmasını sağladığı için yaşlanma karşıtı bir yöntemdir.

Doğal Taşlı Masaj Aleti Nasıl Kullanılır?

Temiz cildinize serum, yüz yağı veya kreminizi sürdükten sonra içeriden dışarıya doğru silindiri boynunuzdan alnınıza kadar kısa aralıklarla döndürmelisiniz. Ancak burada önemli olan yüzünüze fazla baskı uygulamamak. Aksi takdirde cilt yüzeyinize zarar verebilirsiniz.

Roller'ın geniş silindir kısmı alın, yanak ve çene bölgesi, küçük silindir kısmı burun ve göz çevresi için kullanılır.

Gua Sha taşını, yüzünüzün alt ve orta kısımlarında yatay hareketlerle, alın kısmında ise dikey hareketlerle ilerleterek uygulamalısınız. Masaj aletini tek seferde çeneden alına kadar ilerletmeden, daha kısa mesafelerde sık sık yapmanı öneririz.

Soğuk uygulandığında kılcal damarları küçülterek, gözaltı morluklarının azalmasını sağladığı için soğuk kullanmanı tavsiye ederiz. Ancak masaj aletini buzdolabında saklamanı önermiyoruz, her kullanımdan önce buzdolabınızda 15 dakika kadar bekletebilirsiniz. Ayrıca her kullanımdan sonra temizlemeye dikkat edin.

En önemlisi düzenli kullanmaya dikkat edin, haftada 3 kez, 3-4 dk uygulayın.


Ametist Kırık Taşlı Pembe Kuvars Taşı Masaj Aleti Roller. Huzurun ve sakinliğin etkisini cildinizde hissetmek için ametist kırık taşlı pembe kuvars taşı masaj aletini tercih edebilirsiniz. Bir süre buzdolabında bekletilerek kullanılması tavsiye edilmektedir. Doğal taştan üretilmiştir ..
84,00TL
Karışık Kırık Taşlı Pembe Kuvars Taşı Masaj Aleti Roller. Huzurun ve sakinliğin etkisini cildinizde hissetmek için karışık kırık taşlı pembe kuvars taşı masaj aletini tercih edebilirsiniz. Bir süre buzdolabında bekletilerek kullanılması tavsiye edilmektedir. Doğal taştan üretilmi..
84,00TL
Karışık Kırık Taşlı Aventurin Taşı Masaj Aleti Roller. Huzurun ve sakinliğin etkisini cildinizde hissetmek için karışık kırık taşlı aventurin taşı masaj aletini  tercih edebilirsiniz. Bir süre buzdolabında bekletilerek kullanılması tavsiye edilmektedir. Doğal taştan üretilmiştir ve bu..
84,00TL
Aventurin Taşı Masaj Aleti Roller. Huzurun ve sakinliğin etkisini cildinizde hissetmek için aventurin taşı masaj aletini tercih edebilirsiniz. Bir süre buzdolabında bekletilerek kullanılması tavsiye edilmektedir. Doğal taştan üretilmiştir ve bu yüzden her ürünün renginde ve şeklinde u..
84,00TL
Turkuaz (firuze) taşı doğal masaj aleti roller. Özel kutusunda gönderilecektir. Ölçüler :  Uzunluğu 15 CM. Büyük taş 42X20 MM. Küçük Taş : 21X20 MM Sap Kalınlığı : 13 MM..
74,00TL
Aventurin Taşı doğal cilt masaj taşı. Taşın Yaklaşık Ölçüsü : 8.5X5.5 CM Stoğa göre ürün doğal taş olduğu için size gelecek ürünün tonu resimdekinden çok küçük ton farklılıklarına sahip olabilir. Son dönemde popülerlik kazanan yüz masaj aletleri temelde Çin menşelidir. Uzak Doğulu kadınların gençli..
64,00TL
Aventurin Taşı doğal cilt masaj taşı. Taşın Yaklaşık Ölçüsü : 8.5X5.5 CM Stoğa göre ürün doğal taş olduğu için size gelecek ürünün tonu resimdekinden çok küçük ton farklılıklarına sahip olabilir. Son dönemde popülerlik kazanan yüz masaj aletleri temelde Çin menşelidir. Uzak Doğulu kadınların gençli..
64,00TL
Ametist taşı doğal masaj aleti roller. Özel kutusunda gönderilecektir. Ölçüler :  Uzunluğu 15 CM. Büyük taş 42X20 MM. Küçük Taş : 21X20 MM Sap Kalınlığı : 13 MM..
84,00TL
Yüz masajı cilt ve güzellik için kullanılan gua sha ametist doğal taş masaj taşı. Adetli alımlar için bize ulaşabilirsiniz. Fiyat 1 adet fiyatıdır. Ürün doğal taş olduğu için size gelecek ür..
64,00TL
Yeşim taşından doğal taş masaj aleti roller. Adetli alımlarda bize ulaşınız. Özel kutusunda gönderilecektir. Yüz masaj aletlerinde en çok kullanılan taşlardan biri yeşim taşıdır. Yeşim taşı mutluluk taşı olarak da bilinir ve stres karşıtıdır. Vücuttaki negatif elektriğin atılmasına yardımcı ol..
29,00TL
Yüz masajı cilt ve güzellik için kullanılan gua sha yeşim doğal taş masaj taşı. Adetli alımlar için bize ulaşabilirsiniz. Fiyat 1 adet fiyatıdır. Ürün doğal taş olduğu için size gelecek ür&#..
34,00TL
Ametist taşı doğal masaj aleti roller. Özel kutusunda gönderilecektir. Ölçüler :  Uzunluğu 15 CM. Büyük taş 42X20 MM. Küçük Taş : 21X20 MM Sap Kalınlığı : 13 MM..
84,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)