Menu
Sepetiniz

150 TL ve üstü perakende siparişlerde kargo bedava!

Dizi Doğal Taş Boncuklar

Bu kategorimizde misina veya ipe dizili ortalama 33-40 CM uzunluğunda tüm doğal taş dizi çeşitlerini en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Takılarınızda kullanabileceğiniz başta ametist, sitrin, oniks, akik, lapis, kuvars, kaplangözü olmak üzere tüm sıralı taşları küre, damla, oval, yuvarlak gibi farklı şekillerde dizili olarak satın alabilirsiniz. Kolye, bileklik, tesbih ve diğer takılarınızı tasarlarken gerçek doğal taşlar kullanmak isterseniz bu kategorimizi takip edebilirsiniz. Kategorimiz sürekli yeni dizi doğal taşlarla yenilenmektedir. Kategorimizde 2 mm doğal taş, 3 mm doğal taş, 4 mm doğal taş, 6 mm doğal taş, 8 mm doğal taş, 10 mm doğal taş ve diğer tüm boyutlarda gerçek doğal taş boncuklar bulabilirsiniz.

Bir dizi de kaç adet doğal taş boncuk bulunur?

Bu sayı dizideki taşın boyutuna göre değişmektedir. Dizi büyüdükçe dizideki taş adedi de azalır. Örneğin 6 MM bir dizi de 60 adet doğal taş boncuk bulunmasına rağmen şekilsiz bir dizi de bu sayı değişmektedir. 8 MM'ler 48 adet ve 10 MM'lerde ise genelde 38-40 adet bulunur. Sırali dizi taşlara klips takılarak kolye şeklinde takmak mümkündür.10X12 MM Çift Delikli Kaplangözü Taşı Dizi Boncuk 10X12 MM Çift Delikli Kaplangözü Taşı Dizi Boncuk
Yeni -12 %
10X12 MM Çift delikli Kaplangözü taş dizimiz yaklaşık 39 CM uzunluğunda olup dizi de ortalama 33 adet taş bulunmaktadır. Kaplangözü Taşı Özellikleri -          Kullanan kişiye pozitif enerji verir, negatif enerjiden arındırır. - &nb..
139,00TL 158,00TL
4 MM Malakit (Malahit) taşı dizimizde yaklaşık 94 adet taş bulunmaktadır. Dizi uzunluğu ortalama 40 cm'dir. Malakit (Malahit) Taşı Özellikleri -Malakit neşe taşıdır. -Kullanan kişiyi sakinleştirir ve uykusuzluk çekenlere de iyi geldiği bilinmektedir. -Acı ve ke..
160,00TL
8 MM Mavi kaplangözü taş dizimiz yaklaşık 40 CM uzunluğunda olup dizi de ortalama 48 adet taş bulunmaktadır. Kaplangözü Taşı Özellikleri -          Kullanan kişiye pozitif enerji verir, negatif enerjiden arındırır. -  &nbs..
112,00TL
8 MM Güneş taşı dizi 40 CM uzunluğunda olup dizi de yaklaşık 48 adet taş bulunmaktadır. Güneş Taşı Özellikleri Güneş taşı; neşe ve mutluluk gibi olumlu duyguları hayata geçirmeye yardımcı olan, değerli bir taştır. -          Güçlü güneş enerjisine sahi..
151,00TL
Ametist açık ve orta tonlarda dizimizde ortalama 49 adet taş bulunmaktadır. Dizi uzunluğu yaklaşık 39 CM'dir.  Ametist Taşı Özellikleri Doğal bir sakinleştirici olan huzurun taşı Ametist . - Stresi alır, öfke kontrolü sağlar. - Pozitif enerji taşıdır. Bedende biriken neg..
80,00TL
6 MM Güneş taşı dizi 39 CM uzunluğunda olup dizi de yaklaşık 68 adet taş bulunmaktadır. Güneş Taşı Özellikleri Güneş taşı; neşe ve mutluluk gibi olumlu duyguları hayata geçirmeye yardımcı olan, değerli bir taştır. -          Güçlü güneş ..
103,00TL
8 MM Renkli Kaplangözü Taşı Dizi Boncuk 8 MM Renkli Kaplangözü Taşı Dizi Boncuk
Yeni -12 %
8 MM Renkli kaplangözü taş dizimiz yaklaşık 39 CM uzunluğunda olup dizi de ortalama 48 adet taş bulunmaktadır. Kaplangözü Taşı Özellikleri -          Kullanan kişiye pozitif enerji verir, negatif enerjiden arındırır. -  &n..
99,00TL 112,00TL
4 MM Kaplangözü taş dizimiz yaklaşık 38 CM uzunluğunda olup dizi de ortalama 86 adet taş bulunmaktadır. Kaplangözü Taşı Özellikleri -          Kullanan kişiye pozitif enerji verir, negatif enerjiden arındırır. -    &n..
24,00TL
8 MM Obsidyen taşı dizimizde yaklaşık 45 adet taş boncuk bulunmaktadır. Dizi uzunluğu ortalama 37 cm'dir.  Obsidyen Taşı Özellikleri Obsidyen taşının, vücuttaki negatif elektiriği alarak kişiyi rahatlattığı, içindeki olumlu duyguların harekete geçmesini sağladığı düşü..
50,00TL
6 MM Spektrolit dizimizde ortalama 60 adet bulunmaktadır. Dizi uzunluğu yaklaşık 38 CM'dir. Spektrolit ( Labradorit ) Taşı Özellikleri Bu değerli taş, yer kabuğunda bulunabilcek en bol mineral grubu olan bir tür feldspat mineralidir. Bu değerli taş; florit gibi, herhangi birinin aşk..
16,00TL
8 MM Tibet akik taşı dizimizde yaklaşık 49 adet taş bulunmaktadır. Dizi uzunluğu yaklaşık 37 cm'dir.  Akik Taşı ÖzellikleriDünyevi başarıyı, uğur ve bereketi simgeler.Stres, anksiyete, dikkat dağınıklığı, epilepsi, uykusuzluk, düşük tansiyon, cilt hastalıkları gibi has..
80,00TL
8 MM Çizgili tibet akik taşı dizimizde yaklaşık 48 adet taş bulunmaktadır. Dizi uzunluğu yaklaşık 37 cm'dir.  Akik Taşı ÖzellikleriDünyevi başarıyı, uğur ve bereketi simgeler.Stres, anksiyete, dikkat dağınıklığı, epilepsi, uykusuzluk, düşük tansiyon, cilt hastalıkları ..
80,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 695 (58 Sayfa)