Menu
Sepetiniz

150 TL ve üstü perakende siparişlerde kargo bedava!

8 MM Doğal Taş Boncuklar

Takı ve aksesuar tasarımında en çok kullanılan doğal taş boyutu olan 8 MM doğal taş sıralı diziler bu kategorimizde. Başta ametist, akik, kaplangözü, oniks, hematit, aventurin, yeşim, larimar, turkuaz, unakit, sodalit, lapis olmak üzere tüm 8 MM doğal taş boncukları bulabilirsiniz.

8 MM Mavi kaplangözü taş dizimiz yaklaşık 40 CM uzunluğunda olup dizi de ortalama 48 adet taş bulunmaktadır. Kaplangözü Taşı Özellikleri -          Kullanan kişiye pozitif enerji verir, negatif enerjiden arındırır. -  &nbs..
112,00TL
8 MM Güneş taşı dizi 40 CM uzunluğunda olup dizi de yaklaşık 48 adet taş bulunmaktadır. Güneş Taşı Özellikleri Güneş taşı; neşe ve mutluluk gibi olumlu duyguları hayata geçirmeye yardımcı olan, değerli bir taştır. -          Güçlü güneş enerjisine sahi..
151,00TL
Ametist açık ve orta tonlarda dizimizde ortalama 49 adet taş bulunmaktadır. Dizi uzunluğu yaklaşık 39 CM'dir.  Ametist Taşı Özellikleri Doğal bir sakinleştirici olan huzurun taşı Ametist . - Stresi alır, öfke kontrolü sağlar. - Pozitif enerji taşıdır. Bedende biriken neg..
80,00TL
8 MM Renkli Kaplangözü Taşı Dizi Boncuk 8 MM Renkli Kaplangözü Taşı Dizi Boncuk
Yeni -12 %
8 MM Renkli kaplangözü taş dizimiz yaklaşık 39 CM uzunluğunda olup dizi de ortalama 48 adet taş bulunmaktadır. Kaplangözü Taşı Özellikleri -          Kullanan kişiye pozitif enerji verir, negatif enerjiden arındırır. -  &n..
99,00TL 112,00TL
8 MM Obsidyen taşı dizimizde yaklaşık 45 adet taş boncuk bulunmaktadır. Dizi uzunluğu ortalama 37 cm'dir.  Obsidyen Taşı Özellikleri Obsidyen taşının, vücuttaki negatif elektiriği alarak kişiyi rahatlattığı, içindeki olumlu duyguların harekete geçmesini sağladığı düşü..
50,00TL
8 MM Tibet akik taşı dizimizde yaklaşık 49 adet taş bulunmaktadır. Dizi uzunluğu yaklaşık 37 cm'dir.  Akik Taşı ÖzellikleriDünyevi başarıyı, uğur ve bereketi simgeler.Stres, anksiyete, dikkat dağınıklığı, epilepsi, uykusuzluk, düşük tansiyon, cilt hastalıkları gibi has..
80,00TL
8 MM Çizgili tibet akik taşı dizimizde yaklaşık 48 adet taş bulunmaktadır. Dizi uzunluğu yaklaşık 37 cm'dir.  Akik Taşı ÖzellikleriDünyevi başarıyı, uğur ve bereketi simgeler.Stres, anksiyete, dikkat dağınıklığı, epilepsi, uykusuzluk, düşük tansiyon, cilt hastalıkları ..
80,00TL
8 MM Mavi Kaplangözü taş dizimiz yaklaşık 40 CM uzunluğunda olup dizi de ortalama 48 adet taş bulunmaktadır. Kaplangözü Taşı Özellikleri -          Kullanan kişiye pozitif enerji verir, negatif enerjiden arındırır. -  &nbs..
112,00TL
8 MM Hint akik taşı dizimizde yaklaşık 47 adet taş boncuk bulunmaktadır. Dizi uzunluğu yaklaşık 37 cm'dir.  Akik Taşı ÖzellikleriDünyevi başarıyı, uğur ve bereketi simgeler.Stres, anksiyete, dikkat dağınıklığı, epilepsi, uykusuzluk, düşük tansiyon, cilt hastalıkları gibi ha..
29,00TL
8 MM sodalit taşı dizimizde yaklaşık 49 adet taş bulunmaktadır. Dizi uzunluğu ortalama 39 CM'dir. Sodalit Taşı Özellikleri Mantık taşı Sodalit (Sodalite) -          Mantığı sezgiyle birleştirir ve ruhsal algıyı açar. -  ..
55,00TL
8 MM Kaplangözü gold taşı dizimiz yaklaşık 40 CM uzunluğunda olup dizi de ortalama 48 adet taş bulunmaktadır. Kaplangözü Taşı Özellikleri -          Kullanan kişiye pozitif enerji verir, negatif enerjiden arındırır. -  &nb..
112,00TL
8 MM Pembe kuvars taşı dizimizde yaklaşık 47 adet taş boncuk bulunmaktadır. Dizi uzunluğu yaklaşık 40 cm'dir. Pembe Kuvars Taşı, kuvarsın ender bulunan türlerindendir. Rengi uçuk pembeden gül kırmızısına doğru değişir.Pembe Kuvars Taşı Faydalarıİçsel huzur sağlar, ..
56,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 232 (20 Sayfa)